Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tygodniowe wyzwanie na rozruch - 10 min aktywności dziennie


ehempatia

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, z o.o. napisał:

@acherontia styx Twój wysiłek fizyczny ma jeden minus w porównaniu z naszymi treningami. Mianowicie nie jest zdrowy, bo jest pracą, a nie treningiem.

Ale ja lubię moją pracę 😁 jakby mi to przeszkadzało to bym nie poszła w to miejsce. A biegam też poza pracą ok 3x w tygodniu. Dwa, że ok 4km z każdego dnia to jest droga na pieszo na/z dworca, a mogłabym jechać autobusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zoo, zainspirowalas mnie tym porannym bieganiem, tez zrobilam sobie 10 min biegania porannego.

W ogole musze powiedziec, ze duzo fajniej biega mi sie w okresie jesienno-zimowym, kiedy sa nizsze temperatury. 

Mam postanowienie, by biegac 3 razy w tyg, moze na krotsze dystanse, ale regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Luna* napisał:

zoo, zainspirowalas mnie tym porannym bieganiem, tez zrobilam sobie 10 min biegania porannego.

W ogole musze powiedziec, ze duzo fajniej biega mi sie w okresie jesienno-zimowym, kiedy sa nizsze temperatury. 

Mam postanowienie, by biegac 3 razy w tyg, moze na krotsze dystanse, ale regularnie.

Cieszę się bardzo. Polecam też zimne prysznice po takim porannym bieganiu. To idealna pobudka, nie potrzeba już kawy. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spokojnie po wczorajszym szaleństwie. 20 minut biegania + spacer ok. 3 km.

 

Czemu nic nie piszecie? Nie ćwiczycie, czy nie macie czasu na forum?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze jedną rzecz. To mój pierwszy tydzień od paru ładnych lat z przebiegniętymi 50 km w ciągu tych siedmiu dni. Nie wiem, czy dam radę utrzymać taką objętość kilometrów, ale na razie jest dobrze. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×