Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tygodniowe wyzwanie na rozruch - 10 min aktywności dziennie


ehempatia

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, z o.o. napisał:

Tzn. w kilogramach nie schudnę, bo w centymetrach to całkiem nieźle chudnę. Ale to nie o centymetry przecież chodzi.

Czemu nie o cm? Przeciez cm bardziej swiadcza o wymiarach niz kg (gdzie dochodzi jeszcze zmienna w postaci grubosci koscca); wiec chyba lepiej chudnac w cm niz kg ..;P

Moze byc tez tak, ze leki, ktore bierzesz, zatrzymuja wode, wiec tez wplywaja posrednio na wage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luna* leki, które biorę zwiększają apetyt, zatrzymują wodę, podwyższają glukozę, a przede wszystkim spowalniają metabolizm. Dramatycznie. Dietetyczka, u której byłam, powiedziała mi, że mam metabolizm jak 60-letnia kobieta. A nie mam jeszcze 39.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela - tylko plank + taniec z mopem ^^ 

 

@z o.o. Myślę, że nie ma sensu przedłużać tematu na kolejny tydzień. Głównie my udzielamy się tu codziennie (co było założeniem wyzwania). Może pora na założenie nowego tematu w stylu "rozruch kolan przed biegiem po znicze i łokci przed mieszaniem bigosu"? Mam na myśli temat, który będzie miał aktualny tytuł, żeby już na wstępie nie pomyśleć "a nie wchodzę, już po terminie". A co do dyscypliny meldowania stanu i rodzaju ruchu to nie wiem, wedle uznania 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ehempatia ale po co Ty chcesz zakładać nowy temat? Ludzie przyzwyczaili się do tego. Jak założysz nowy, część nie będzie o tym wiedziała, kolejna część nie będzie go mogła znaleźć i pomysł upadnie. Zostaw tak jak jest. Co najwyżej w nowym tygodniu może być 20 minut zamiast 10.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano 10 minut biegania, po południu godzina (7 km) + 1x15 brzuszków + 2x20 brzuszków (ławka skośna, obciążenie 2 kg) + 3x10 przysiadów. Wszystko poprzedzone rozgrzewką i zakończone rozciąganiem. A jeszcze czeka mnie dzisiaj praca fizyczna przy malowaniu mebli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×