Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zbuduj niezniszczalną psychikę - David Goggins film na YouTube


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam o nim. Jednak nie jestem pewna, czy jego historia może kogokolwiek zmotywować. Większość ofiar życiowych patrząc na kogoś takiego jak David Goggins pomyśli sobie: "ten facet jest niesamowity. jest navy sealsem, najlepszym z najlepszych, startuje w ultramaratonach i triathlonach. jest rekordzistą w podciągnięciach na drążku. nigdy go nie doścignę, nie będę taki jak on. więc po co w ogóle próbować".

Mówiąc wprost, David jest za silną osobowością, żeby pierwszy z brzegu słabeusz mógł się na nim wzorować. Dla słabeuszy i ciamajd życiowych lepszym wzorem są asystenci zdrowia, ludzie, którzy sami chorują psychicznie, a jednak się nie poddają i coś tam w życiu osiągają.

Natomiast ludzie tacy jak ja, czyli ktoś pomiędzy ciamajdą a Davidem, nie potrzebują dodatkowej motywacji. Ja już sporo w życiu osiągnęłam i cały czas wytyczam sobie w życiu nowe cele, które konsekwentnie realizuję. Czasami mam nawrót choroby lub inny problem i robię krok w tył, ale zawsze się podnoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@katrin123 dokładnie tak, każdy jest kowalem własnego losu. i żadnych wymówek, że "ja miałam trudne dzieciństwo, więc teraz mogę rozwalić się na kanapie z piwem i tak spędzić życie". Do roboty!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, z o.o. napisał:

@katrin123 dokładnie tak, każdy jest kowalem własnego losu. i żadnych wymówek, że "ja miałam trudne dzieciństwo, więc teraz mogę rozwalić się na kanapie z piwem i tak spędzić życie". Do roboty!


pod warunkiem że wyjdzie się z choroby, zaburzeń psychicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, reebok91 napisał:


pod warunkiem że wyjdzie się z choroby, zaburzeń psychicznych

Oczywiście. A to zależy od 3 czynników: właściwego i szybko podjętego leczenia, wsparcia rodziny i przyjaciół oraz od samego chorego, który albo chce dołączyć do ludzi zdrowych, albo woli użalać się nad sobą i wzbudzać litość u innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×