Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

szukam osób z nerwica lekowa w okolicach olsztyna mysle ze warto by bylo zorganizowac jakas grupe terapeutyczna

Witaj ja jestem osoba chora na ta okropna chorobe..lecze sie od 5 lat bez skutkow..

jestem z Lidzbarka Warminskiego

 

:oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu po raz pierwszy.

Mam w rodzinie osobę cierpiącą na ciężką depresję. Niestety nie wiem jak jej pomóc, gdyż nie chce ona w żaden sposób tej pomocy przyjąć. Ja też miałam podobny problem, ale udało mi się jakoś pokonać chorobę. Z tą jednak różnicą, że ja sama chciałam się z tego wydostać i w porę zaczęłam walkę. Kobieta, o której piszę, niestety straciła chęć walki o samą siebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja studiuje i pomieszkuje w olsztynie. tez choruje na nerwice lekowo-depresyjna i to bylby dobry pomysl na taka grupe. ja jzu jedna taka terapie przezylam i chcialabym nastepna,zeby bardzeij popracowac nad soba;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mozemy sie zloyc na taksowke:) pozdrawiam

A TAK NA POWAZNIE, JESLI JEST AZ TAK ZLE Z tOBA TO MOZE poddaj sie szpitalnemu leczeniu. Wiesz, zycie jest zbyt krotkie by zamykac sei w czterech scianach.Trzeba zadbac o siebie, o swoja dusze i cialo. Nie pozwolmy zeby choroba zniszczyla nam mlode lata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbam o siebie juz 46 lat.. skutek marny... terapi cała fura i prywatnych i nie. Nie chce Cie załamywać ale kiedys jeszcze bardzo walczyłam i sie nie dawałam... ale.... cóż...jestem od 9 lat na rencie.. A poza tym to jest super... Dorobiłam sie dwoch fajnych synów... dwóch mieszkań. własnego niewielkiego biznesu... samochodu .. ostatnio kupiłam fajna działeczke nad jeziorem...niedawno zrobiłam fundamenty pod domek i nowe ogrodzenie..To wszystko z lękami i sama. Mam sporo przyjaciół.. jakieś romanse... nie mam czasu na nudę.. Z nerwica mozna żyć... musze i chce . Jestem dzieki niej inna , wbrew pozorom silniejsza.. a któz z nas jest szcześliwy tak do końca?? Myslę że taka mi droga pisana... ps. teraz też zaczynam spotkania z nową terapeutka.. Trzymam kciuki i naprawdę życze powodzenia.. i nadal wierzę że z tego mozna wyjść.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×