Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

@Motocyklista o znalazłeś sie w dziale Olsztyn, chyba nie jesteś w tych okolicach ;) rozumiem, wyrażasz własne zdanie.

Jestem zawsze za rozmową w tzw. realu. Kto nie ryzykuje, nie otwiera się na innych, ten nie doświadcza, biorę pod uwagę stan zdrowotny, emocjonalny w danym dniu drugiej osoby ze zrozumieniem. I wiem, że to decyzja indywidualna, ale z różnych wypowiedzi czytam, że raczej wiele osób potrzebuje kontaku z żywym człowiekiem z podobnymi, zbliżonymi problemami, mogę się mylić. Inne miasta trochę żyją, coś się dzieje. A Olsztyn wymarły ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakas grupka by sie zebrala, ale jednak jakos dalej... za male miasto? Nie jest nakrecone na takie wydarzenia? Kiedys byly tu konwenty fantasy, male, mniej lub wiecej osob, ale byly. Teraz z tym kiepsko 😛 Jezdzi sie raczej na Pyrkony i inne takie. A moze to kwestia typu: musi byc wieksze miasto, wiecej osob, zeby wylonic z nich chetnych, bo nigdy nie ma, ze 100% jest w cos zaangazowanych? 😛 I musi sie zdarzyc jakas wyjatkiwa sytuacja, zeby cos sie zorganizowalo 😛 Ale to i tak wiecej, niz miasto z ktorego pochodze. Tam to w ogole nie ma gdzie pojsc. A tu masz galerie, stare miasto, kawiarnie, puby tematyczne, czasem ktos cos zagra, wystapi... jest KINO na miejscu XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też sobie łażę czasami po olsztynie ale nie chodzę do klubów ani pubów tylko czasami przebywam w restauracjach i studiuję zaocznie a w tygodniu opieprzam się przy słuchaniu muzyki ze spotify w biurze 😮

Ogółem mamy tu jakiegoś nerda co gra/programuje/układa Rubiki w Olsztynie to mogę wyjść z nim na dwa piwa 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×