Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że mógłbym kiedyś wpaść, ale na razie nie mogę pić alkoholu bo po nim nie mogę spać i wariuję.

Maciek, zobacz czy na wakacje się coś zmieni. Ludzie mają pełno wolnego czasu, a słońce wzmacnia... pragnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heeej, miałby ktoś może pracę w Olsztynie? Mógłbym zacząć od tego tygodnia co zaczyna się od poniedziałku lub jeszcze następnego (nadal mam lekkie parastezje, i objawy neuro ale cuda się nie dzieją więc jest stabilnie). Mam stopień niepełnosprawności i rentę. Remisja schizofrenii prostej. Lekkie kłopoty z wymową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym się zapytać czy ktoś miał w ogóle styczność z psychiatrą Stępniewiczem (Akson)? Przyznam trochę się boje, bo odnalazłam jedną opinie na jego temat.. gdzie pewna osoba napisała, że jest arogancki i nie słucha pacjenta...wizytę mam niedługo i jestem zdołowana, że będę musiała po niej starać się gdzieś prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nas mało. Ja z nerwica meczylam się 3 lata później parę lat spokoju i niestety powróciła że zdwojoną siła :(

 

No ładnie, i co teraz z tym robisz?

Juz miesiac jadę na cloranxenie ale średnio mi pomaga ech...

u mnie doszla depresja mocna w nawrocie i mam mysli samobojcze, nie widzę wyjscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi
W dniu 26.03.2018 o 18:24, samotnymazury napisał:

Ma ktoś opinie o terapii w Aksonie?Mówię o oddziale dziennym.Warto?

Podbijam temat, z tym że w kontekście terapii indywidualnej. Póki co od marca jestem odsyłana z kwitkiem bo "nie wiemy kiedy będą zapisy, proszę dzwonić"...

Ewentualnie mógłby ktoś polecić inny ośrodek w Olsztynie, w którym mogłabym rozpocząć darmową terapię i nie wyjść z niej w jeszcze gorszym stanie? Mam zaufanie do ludzi z Aksonu, niemniej nie mogę czekać w nieskończoność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×