Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś szuka w Olsztynie dobrego psychiatrę to polecam Włodzimierza Połubińskiego, podobno najlepszy w województwie i dodatkowo dobrze traktuje pacjentów :) Tutaj macie namiary na niego: http://medis.info.pl/lekarz-olsztyn/wlodzimierz-polubinski-specjalista-psychiatra-olsztyn

Pierwsza wizyta kosztuje 150 zł, a kolejne po 120 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będę w Olsztynie, bo leki mi się kończą i do lekarza muszę jechać.

Może ma ktoś ochotę się spotkać i pogadać czy coś? :)

Dobrze by mi to zrobiło, bo źle znoszę samotność.

 

Cholera, że też akurat tu nie zajrzałam... Chętnie dotrzymałabym towarzystwa. W razie czego, polecam się na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będę w Olsztynie, bo leki mi się kończą i do lekarza muszę jechać.

Może ma ktoś ochotę się spotkać i pogadać czy coś? :)

Dobrze by mi to zrobiło, bo źle znoszę samotność.

 

Cholera, że też akurat tu nie zajrzałam... Chętnie dotrzymałabym towarzystwa. W razie czego, polecam się na przyszłość :)

 

Jeszcze nie raz będę w Olsztynie, nawet pracy planuje tam szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepszego nowego roku życzę wszystkim :great: Ma ktoś namiary na dobrego psychatrę? Jak przeprowadziłam się tu na studia, rzuciłam leki. Przez jakiś czas czułam się lepiej i już myślałam, że powoli wychodzę z nerwicy. Głupia ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepszego nowego roku życzę wszystkim :great: Ma ktoś namiary na dobrego psychatrę? Jak przeprowadziłam się tu na studia, rzuciłam leki. Przez jakiś czas czułam się lepiej i już myślałam, że powoli wychodzę z nerwicy. Głupia ja...

Ja też kiedyś odstawiłem sam leki.I to w okresie grudzień-styczeń.Wytrzymałem dwa miesiące.Psychiatra(już inny) powiedział potem,że to nie był najlepszy pora do próby bez leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×