Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sens i cel


whisper

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dlaczego ciągle tu jesteśmy? Mimo wszystko, pomimo naszego duchowego i psychicznego cierpienia. Jednak trwamy, nie idziemy na łatwiznę i nie poddajemy się. Dlaczego?

 

Ja chyba mam jeszcze jakiś cień nadzieji, którego sobie nawet nie uświadamiam, poza tym wolę sprawiać ból sobie niż innym, np. rodzicom i boję się śmierci i bólu jej towarzyszącego, a nie daj Boże ktoś by mnie odratował to już wogóle :roll:

Chyba tylko tyle mnie tu trzyma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co teraz się dzieje jest wynikiem naszych przeszłych wyborów i chodź może być źle i jeszcze gorzej to równie dobrze może być dobrze i jeszcze lepiej, właśnie nie dawno doszedłem do tego że nie zawsze było źle, że kiedyś było tez dobrze i chwyciłem się tej pozytywnej myśli, myślałem o tym co było dobre i że nie zawsze byłem taki jak teraz, że to tylko moje skrzywione postrzeganie i utarte schematy myślowe w które wpadłem przez złe doświadczenia życiowe.. aczkolwiek długa jest droga do zmiany myślenia, nie każdy też ma dobre wspomnienia których mógłby się uchwycić w retrospekcji, mimo tego życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×