Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Siedlce]


Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam nerwicowców z Siedlec. Razem raźniej.

 

 

Witaj. To wspaniale, że znalazłem kogoś z Siedlec, już sam chciałem zaczynać nowy temat, ale już nie muszę :smile: Nie znam jeszcze nikogo z Siedlec, kto miałby nerwicę tak jak ja, więc tymbardziej się cieszę, że znalazłem ten temat.

 

Jeśli w ciągu tygodnia zdążę się wyrobic z napisaniem wiadomości na gg do Ciebie, to powinno być dobrze :lol: A tak na poważnie, jeden z moich najgorszych objawów to straszna dokładność w podejmowanych czynnościach i masa lęków przed popełnieniem błędu chociażby podczas wpisywania numeru gg gdy chcę dodać kogoś do listy kontaktów, a to tylko przykład jeden z setek..tysięcy.. innych podobnych :?

 

Ps. Oczywiście z tym tygodniem to był żart, nie jest aż tak źle :D Jeszcze dzisiaj postaram się odezwać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Jaki ładny topic! Cóż za niespodzianka! Ludki z mojego miasta się tu pałętają. :D Czuję się, jakbym UFO zobaczył! ;)

A poważnie –

Moja znajoma powiedziała kiedyś: „Nikt, kto tego nie doświadczył, nie zrozumie”. Ludzie, których choroba ta nie dotknęła, nie są w stanie nas zrozumieć. Niektórzy nie są w stanie nawet wyobrazić sobie opisywanych przez nas sytuacji. Nie zdają sobie sprawy z tego, że proste dla nich czynności mogą być czasem dla nas wręcz niewykonalne. „To aż tak?” – dziwią się. TYLKO tak! Na szczęście, dziś TYLKO tak, kurna! :P W takich momentach ma się chęć pogadać z kimś, kto ma tak samo, albo przynajmniej podobnie. Z kimś, kto zrozumie. Więc jeśli te czasy nadejdą i przypadkiem najdzie Cię chęć kontaktu z pewnym znerwicowanym typem z Twojego podwórka – pisz śmiało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe wieki mnie tu nie było. Przez blisko dwa lata kilka osób z siedlec tu zawitało. Ciesze się, ze nie jestem sama. Jedno co mnie dziwi, to odzywają się sami panowie. Czyżbym była jedyna siedlczanka która trawi ta dolegliwość. No cóż...mimo wszystko zapraszam na moje gg. jest nadal aktualne. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równiesz jestem z siedlec i mam straszny lęk do ludzi, cieżko będzie mi sie spotkac ale razem jest zawsze łątwiej to jest dobre ze bedziemy na wzajem siebie rozumieli a nie tylko ponizanie i wysmiewanie . Więc gdzie sie spotykamy moj e-mail nariko19@wp.pl zapraszam. Magda sprubuje sie odezwac na twoie gg pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zna ktoś dobrego psychologa i psychiatrę w Siedlcach lub Łosicach? Błagam o jak najszybszą jakąkolwiek pomoc, od kilku miesięcy moje życie to koszmar, dłużej już nie mogę.

Trzymajcie się nerwusy, trzeba walczyć z całych sił, nie wolno się poddawać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak patrzę po dacie ostatniego postu, że temat chyba umarł, ale i tak coś od siebie dodam. Mieszkam w okolicach Siedlec. Może ktoś ewentualnie chciałby się kiedyś spotkać? Znudziło mi się kiszenie we własnej nienawiści, zazdrości i egoizmie i chciałbym wreszcie wyjść do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×