Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Mona95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich. Jestem Monika, mam 26 lat (czego można się było domyśleć już po moim mało kreatywnym nicku) i ogólnie od dość dawna cierpię na różne zaburzenia nerwicowe i trochę też depresyjne, a moim kompleksem przez lata był też wzrost, ponieważ mierzę sobie aż 182 cm, ale jakiś czas temu po prostu uznałam że to nic nadzwyczajnego i niespotykanego. W tej chwili mieszkam sama, pracuje, zdałam prawko i ogólnie staram się żyć jak normalny człowiek, natomiast stres, ta samo jak poczucie takiej beznadziei i pustki towarzyszy mi dość często. Na razie tyle ode mnie. 

Edytowane przez Mona95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mkbewe napisał:

90% poznanych kobiet. Może nie aż tak, dosłownie mówią, ale uważają mnie za niskiego. 

Według mnie 172 to nie jest mało, to tylko 5 cm mniej od męskiej średniej i ok. 7 więcej niż średnia kobieca. Powinieneś szukać takich, które nie patrzą na wzrost, a zapewniam, że są takie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mona95 napisał:

bo ja też nikogo nie mam i nie miałam, bo nigdy nawet nie nikogo nie szukałam.

Czemu?
 

2 minuty temu, Bastian78 napisał:

Hej, ja mam jeszcze gorzej, 170 cm a do tego gej...😂😂😉 nie no żart, serio wzrost nie ma nic do zmartwień. Jak widzisz zbyt wysoki źle, zbyt niski źle... Głowa do góry.

Pozdrawiam 

 

Ale ja się tym nie przejmuję, przynajmniej "już się tym nie przejmuję"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×