Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
jagnaatos

Żele intymne

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić tkai własnie żel intymny. Ale nie mam pojęcia jaki wybrać. Jakie polecacie? A jakich nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

ale do analu czy do psiochy ?

Znaffca się znalazł :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nawilżający to be lover. Naprawdę fajny, daje bardo duże nawilżenie a ze jest na bazie wody to się nie klei
Wiśniowy durex
Nie polecam bezwonnego z rossmana, mało wydajny i sie leje.
No i super jest jeszcze libi gel, coś ala durex intense ale daje o wiele lepsze odczucia. Jest to żel stymulujacy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i nadal nic już nie wiem :D Byłam wczoraj w markecie i przeglądałąm sobie poszczególne żele ale w koncu nie kupiłam. Czym sie różnią zele normalne od tych stymulujących?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zele normalne nawilżają, ewentualnie dają lekkie efekty takie jak rozgrzewanie i chłodzenie (chociaż osobiście tego efektu rozgrzewającego nie lubię bo mnie piecze, ale w sumie każdy woli coś innego tak wiec mi może nie pasować ale komuś już tak) A żele stymulujące poprawiają wrażenia płynące ze stosunku. Taki durex o daje naprzemienne uczucie gorąca i zimna, jakby takie pulsowanie. Ale nie polecam za bardzo ponieważ jest niewielki (ma chyba 10 ml) a cena jest zupełnie nieadekwatna ponieważ są lepsze żele stymulujące, tyle że nie są tak rozreklamowane. O wiele lepszy jest libi gel o którym wspomniałam wcześniej. Ma większa pojemność, kosztuje mniej a przy tym zwiększa ukrwienie okolic intymnych tak wiec seks jest o wiele przyjemniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupię go gdzieś stacjonarnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Libi gel z tego co wiem jest jedynie do zamówienia przez internet 🙂 Chociaż pewnie są jakieś sex shopy, które mają go w ofercie ale sama w takich miejscach nie bywam to nie wiem (wole zdecydowanie zamawiać przez neta, jest to dla mnie o wiele dyskretniejsze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.05.2021 o 18:33, Jurecki napisał:
W dniu 12.05.2021 o 17:15, Kalebx3 Gorliwy napisał:

ale do analu czy do psiochy ?

Znaffca się znalazł :mrgreen:

😆😁🤣

nie chwaląc się kilka opakowań już zużyłem i mam swoje wyrobione zdanie 🤓

najlepsze żele ( dla mnie) są na bazie wody , ale niezbyt lejące się .

Rosman to syf , jak wspomniała Pani wcześniej .

Obecnie stosuję Unimil by Manix Clasic 100 mg , cena około 20 zł , ale jest fajny , neutralny w smaku  , konsystencja bardzo wpasowana do ,,, przyjemnego poślizgu .

Smakowo- zapachowe też sa Ok , ale musza być z dobrej firmy .Szczególnie dla tych , którzy lubią owoce egzotyczne w zimie lub polskie truskawki w grudniu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 15.05.2021 o 18:25, Jurecki napisał:

@Kalebx3 Gorliwy to jeszcze możesz? :smile:

cos tam od czasu do czasu , jak zaswędzi ,,, ale to nie to samo co 25-30 lat temu .

Libido w facetów z wiekiem maleje , mało który szaleje po 50- 60 jak małolat ,,, a juz szczególnie ludzie na SSRI i tego typu uwalaczach .

Najważniejsze ,że żona młodsza i zawsze chętna (-:

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi