Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W swoim czasie poinformowałam mamę ze nie pracuje juz w firmie X (nie będę nazwy podawać) ze wraca osoba za która byłam i ze się umowa skończyła. Kiedyś spotkalam sąsiada wyznalam mu ze odeszlam teraz jest mega nakręcony by namieszac w naszej rodzinie boje się ze wygada mamie prawdę a ona ost chodzi zła nie mam pracy a sama ma problemy tez z dalszym kuzynem, którym się zajmuje. Boje się ze jak sąsiad jej wspomni co mu mowilam zacznie się ze mną jatka, że ja oklamalam. Mam 32 lata wiem nie muszę się tłumaczyć itd ale co mogę mówić na swoja obronę ona by tego nie zaakceptowała tej decyzji u mnie bo o prace ciężko bo covid a nie. mogłam znieść tej roboty aż wymiotowalamr rano jak tam jezdzilam mobbing był i różne rzeczy słowne dokuczania celowe zagrania by to osoba odeszła a nie oni zwolnili. Mama tego by nie zrozumiała nie ma współczucia do mnie do nikogo. Ja czulam taka potrzebę chęć zmiany tam malo zarabialam i się wypaliłam zawodowo cala wiedza uleciala jakby nigdy nie była zakodowana w mojej głowie. co mogę począć na te ewentualna konfrontacje?

Edytowane przez Ka-chan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym powiedziala odwaznie mamie zanim zrobi to sasiad, to Twoje zycie nie jej, masz prawo robic co ci sie zywnie podoba, tylko musisz poniesc tego konsekwencje-np.nie zwracac sie do mamy jak zabraknie pieniedzy itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ka-chan nie pozostaje nic innego jak wypić piwo, które się naważyło. Kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw, więc trzeba to przyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi