Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem w przedziale wiekowym 30-40 lat. Ogólnie całe życie jestem osobą lękową. Zmagam się i zmagałem z różnego typu lękami, nerwicami lękowymi, depresją itd. Swego czasu też pisałem na różnych forach na temat fobii itd. Niektóre z lęków i fobii pokonałem. Inne zmniejszyły się znacznie, czy też nauczyłem się z nimi żyć, poradziłem sobie. Jednak niektóre z nich zwiększyły się. Od 1,5 roku mam bardzo ciężki okres życia, gdyż zostałem praktycznie sam na świecie (1,5 roku temu zmarła mi najbliższa na tym świecie osoba i od tego pory zostałem sam, co zaskutkowało znacznym obniżeniem się poczucia bezpieczeństwa, a co z tym idzie amplifikacją różnego typu lęków, fobii, strachu, etc.). Ostatnimi czasy mam duży problem z klaustrofobią, z którą żyję całe życie, jednak ostatnimi czasy bardzo wzmożyła się do tego stopnia, że zaczyna utrudniać mi ogromnie życie. Stąd też postanowiłem zarejestrować się na tym forum.

A zatem witam wszystkich na forum.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, witamy serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy boisz się swojego małego mieszkania? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.05.2021 o 00:26, Treason napisał:

To znaczy boisz się swojego małego mieszkania? 

Boję się być zamkniętym w małej przestrzeni. Mieszkania się nie boję, bo jest wystarczająco duże. Ale np. w łazience nie zamykam drzwi - jeżeli jest taka możliwość, bo boję się zamknięcia w niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi