Skocz do zawartości
Nerwica.com

Od czego zacząć?


Yoanna_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszłam tu bo oprócz tego ze nie radzę sobie ze stresem w pracy i wpadam w totalną panikę to czuje się zagubiona. Zawsze byłam typem osoby którą stres po prostu zżerał, jednak teraz chyba przestałam sobie z tym zupełnie radzić. Czasem jest w miarę ok, jednak coraz częściej wpadam w stan kilku-kilkunastudniowego stanu lęku,  poczucia roztrzęsienia takiego jaki towarzyszy zaraz po tym kiedy coś nas śmiertelnie wystraszyło. Wystarczy ze tylko pomyślę o pracy...

Czuje się tym juz bardzo zmęczona, ciągle jestem ospala, zmęczona, mam wieczne bole głowy, czasem towarzyszy mi uczucie ucisku u dołu szyi, uczucie wirowania w klatce piersiowej i brzuchu. Nie byłam jeszcze u żadnego specjalisty bo trochę się boję, trochę tez nie wiem "z czym iść ". Boję się że słusznie się stresuje bo po prostu jest beznadziejna i nic nie umiem zrobić dobrze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wydaje mi się, że warto by było umówić się do psychiatry. Wygadasz się, dostaniesz coś łagodnego na uspokojenie albo antydepresanta i zwolnienie na parę dni, żeby się pozbierać. A może wyśle Cię też na psychoterapię, jeśli uznacie, że jest taka potrzeba. Trzymaj się. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dzitek

No to  jesteśmy w identycznej sytuacji. Mój najlepszy przyjaciel też ma na imię ,,stres'' i bardzo chętnie jest ze mną każdego dnia. Jeśli chcesz pogadać napisz do mnie wiadomość prywatną, da się nad tym zapanować ale potrzebna jest wytrwałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×