Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kazamate

Co na lepszą erekcję

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję,ze piszę tutaj w dobrym dziale. Mianowicie chciałąm się zapytać czy ktoś miał do czynienia z ziołowymi środkami na potencję. Mianowicie mój mąż w ostatnim czasie ma niewielkie problemy Niemniej cała sprawa tak go stresuje,że im wiecej tych problemów tym bardziej się nakręca i jego sprzęt coraz gorzej działa.

Raczej nie pójdzie do seksuologa bo cała sprawa go denerwuje. I nie chcę go jeszcze bardziej stresować. Czy są może jakieś bezpieczne ziołowe środki, które można by wypróbować na erekcję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cum on albo penis complete. Całkiem niezłe opinie ma równiez man power, aczkolwiek polecam zacząc od tych dwóch pierwszych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli który z tych dwoch środków byś konkretnie polecił? Czy przyjmowałeś te dwa jeśli mogę Cię zapytać tutaj/... No i czy są na receptę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ziołowych to możesz spróbować tribulus terrestris albo korzeń maca. Może też być z aminokwasów L-arginina powiedzmy tak 3000mg maksymalnie, ale coś słyszałem że jest słabawa... musisz popróbować 🙂

Warto też podobno suplementować magnez, cynk, selen, b6 i do tego ashwagandhę (tylko nie łącz jej z psychotropami). Ale najważniejszy dla faceta jest cynk 15mg co najmniej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Penis complete, droższy ale wydaje mi sie, ze lepszy w skladzie. Co nie znaczy oczywiśćie, ze cum on jest zły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi