Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nic nie ma sensu


Szymon55555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W zyciu raczej niczego mi nie brakuje a jednak nie mam niczego. Bo co z tego ze sa pieniadze skoro budzisz sie i nie mozesz znalezc dalszego sensu zycia. Od dluzszego czasu kompletnie nic mnie nie cieszy budze sie i najchetniej nie wychodzilbym z domu chyba ze po jakis alkohol :( co na dluzsza mete tez nie ma sensu bo pozniej jest jeszcze gorzej... obwiniam sie o jakies glupie rzeczy z przeszlosci nie mam nawet jednego celu dla ktorego warto byloby sie starac, zero pewnosci siebie, zero zadowolenia z zycia caly dzien chodze zmeczony i bez checi do jakiegokolwiek dzialania. jezeli chodzi o sen to wieczorem nie moge zasnac a jak juz tak sie stanie to budze sie w nocy po10 razy i rano kompletnie nie mam sily zeby sie zerwac z lozka. Mam pewne obawy ze w koncu moze sie to zakonczyc bardzo przykro. Z gory dziekuje za wszystkie porady. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć nie znam ciebie ale zapewniam że czułam to samo dawno temu i doszłam do punktu zero albo zaczne żyć albo skończe to wszystko i pomyślałam że kurcze życie jest jedno i tak kroczek po kroczku wychodziłam z tego stanu np.patrzyłam za okno i wmawiałam sobie że piękna pogoda chociaż czułam inaczej i tak codziennie mozolnie oglądałam ten świat na nowo i powoli ten stan zaczął mnie opuszczać nawet nie zauważyłam tego momentu że znowu ciesze się życiem,obecnie staram się dostrzegać piękno wokół siebie i nie dopuścić do tego co było kiedyś.Mam nadzieje ze jak będziesz nad sobą pracował to wyjdziesz z tego zamiast alkoholu jedz czekolade bo poprawia nastrój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś udac się jak najszybciej do psychologa albo psychiatry. tez miałam taki okres i musiałam na nowo nauczyc cieszyć sie zyciem i znależć w sobie motywację do ...życia. to co opisujesz wygląda na depresję. nie wiem skąd jesteś ale polecam ci instytut ericksonowski (jedo oddziały znajduja się we wszytskich większych miastach).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W zyciu raczej niczego mi nie brakuje a jednak nie mam niczego. Bo co z tego ze sa pieniadze skoro budzisz sie i nie mozesz znalezc dalszego sensu zycia.

 

Masz zupełnie odwrotny problem do mojego. Ja straciłem przez własną głupotę wszystkie swoje pieniędze i również nie mogę znaleźć dalszego sensu życia. Wszystkie moje marzenia związane są z posiadaniem sporej ilości pieniędzy(własne mieszkanie, podróże). Tak to już jest w życiu, że jedni mają marzenia ale nie mogą ich zrealizować przez brak pieniędzy, a inni mają pieniądze, ale nie mają zainteresowań, pasji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W zyciu raczej niczego mi nie brakuje a jednak nie mam niczego.

hej! mialam kiedys tak samo, to straszne uczucie. Bo codziennie widzimy, że mamy możliwość żyć sobie fajnie ale nie potrafimy tego robić. Ale tak się tylko wydaje, że nie masz nic. Masz dużo, fakt brakuje Ci paru ważnych rzeczy o których piszesz ale masz swoje życie siebie szansę zeby to wszytsko zmienić. To jest jednak dużo ;)

Nic nie ma sensu, hym napewno jest taka rzecz sens ma wyjście z tego dola i odnalezienie radości z życia. Nawet jak wydaje się niemożliwe teraz to zapewniam Cię że da radę. Czasem to wymaga więcej wysilku ale warto. Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie tylko, ze ja nie pije, raczej nie czuje braku pewnosci siebie, po prostu malo co czuje i nic nie wspominam bo zawsze taki bylem. Pieniedzy duzo nie mam, ale nie ma niczego co chcialbym sobie kupic, jedyny powod dla ktorego chcialbym miec wiecej pieniedzy jest taki zebym nie musial nic robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×