Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęki przed shizofrenią


Kanoberxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat i ogromny problem z tymi lękami mam DD i nerwice od 8 miesięcy  nawkrecalem sobie juz alzhaimera i inne takie... teraz naczytalem sie o shizofreni i jest masakra. Miewalem już  takie lęki  ale od wczoraj  nie moge spać  przez to ani nic. A zaczęło  się  to tak. Ogólnie dodam ze piłem  w sobotę  i do tego doszedł  lęk  ze mi sie cos w mózgu  przedstawiło  po tym piciu. Wczoraj jechałem  z kolegą  i przesiadalismy sie z auta i zostawił  lekko uchyloną szybe to mnke taks myśl  wzięła  ze ktos by mógł  ukraść  to auto ale zara sobie pomyślałem  ze jak bez sensu kto by mu miał  auto kraść  no nje uwierzyłem  w to to była tylko taka myśl ale zaraz ogarnał mnie lęk ze to objaw shizofreni przypomniałem  sobie co czytałem  w necie, później  w nocy wydawalo mi sie ze czuje dotyk na ręce też  panika jak nie wiem co ale to była  tylko branzoletka od której  sznunerk dotknął  mnie po ręce.. później  sie odwróciłem chciałem  isc spac  i przez ten lęk  juz było  mi ciężko  oddychać  i dostałem  mysli ze moge umrzec i znowu panika ze co jak w to uwierze ze to napewno  shizofrenja potem juz byłem  w takim lęku ze co chwile sobie  nawkrecalem  ze burza bedzie i jak otworzę  okno  to piorun  wleci no takie pierdoły ze masakra nie wierzyłem  w nic tylko sam sobie to wkrecalem a yo z tym piurem to było jak prawie  spałem  tak lekko przed snem... pomocy wiem że  nie powinienem tego wgl rozkminiac ale masakra dodam  ze nie slysze głosów  ani nic. Dziękuję  z góry  za pomóc. Do tego przeszło  mi DD w sensie nie mam go teraz a miałem  prawie cały  czas i też  mam lek ze teraz nerwica sie zmienia z shize. A już  było  u mnie dobrze prawie mnie to wszystko puścilo i znowu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×