Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobry Psycholog w Opolu, który "udźwignąłby" temat tzw. toksycznych narcyzów ?


teefz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć...

 

Czy jest tu Ktoś ze "Stolicy Polskiej Muzyki", Kto mógłby mi polecić kompetentnego Lekarza-Psychologa, znającego się na zaburzeniu, co "toksycznym narcyzmem" się zowie ?

 

Chodzi o to, że przez dwa lata byłem ofiarą Kogoś takiego i teraz próbuję się pozbierać po tym, co tu ukrywać, dość traumatycznym przeżyciu, lecz z przykrością muszę stwierdzić, że "jakaś część" Lekarzy z mojego miasta zwyczajnie nie ma przysłowiowego bladego pojęcia o tej kwestii.

 

Dla przykładu, napiszę o "Pewnej Pani", co na Znanym Lekarzu ma zdaje się, że najwięcej "polubień" w regionie, a która to Pani, próbowała wmówić mi na sesji, że wszystko jest wynikiem mojej błędnej interpretacji zachowań Narcyza, co zmusiło mnie zwyczajnie do wyjścia w połowie spotkania. Przy okazji od razu też tutaj widać, ile te wszystkie rankingi są warte...

 

Dlatego też, postanowiłem, że zanim znowu udam się do Kogoś, zrobię wcześniej wstępny "research" i popytam się różnych osób, w różnych miejscach, czy po prostu znają dobrego "Fachowca" w tej dziedzinie.

 

Z góry dzięki za pomoc wszelaką i pozdrawiam,

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×