Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ploz

Czy macie problem z zagadaniem do drugiej osoby

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy nie macie może problemów z zagadaniem do płci przeciwnej ? Sam od jakiegoś czasu zauważam,że na większość moich propozycji kobiety odpowiadają: zostańmy tylko przyjaciółmi. Niby wszystko jest na dobrej drodze a tutaj takie kastrujące słowa. Niby człowiek nie jest taki brzydki, nie jest taki głupi ale jednak nie wychodzi.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odważni zdecydowanie zyskują w oczach kobiet! Nie zrazaj się ale musisz wyczuć czy delikwentka odwzajemni flirt czy traktuje Cię jako kolegę do wygadania się... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.03.2021 o 08:05, ploz napisał:

Czy nie macie może problemów z zagadaniem do płci przeciwnej ?

Nie mam obecnie problemów - wyrobiłam to sobie przy kontakcie z klientami. Jednak nie widzę powodu, dla którego miałabym zagadywać do mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat jak najbardziej ciekawy. Wielu zapomina, że istnieje jeszcze coś takiego jak świat poza internetem, świat offline.
Sposobów jest dużo. Mówi się, że jak ktoś jest elokwentny, to nie musi być przystojny i kasiasty. Dla mnie to ściema, bo jednak trzeba coś sobą reprezentować. Ubiór, zapach (teraz perfumy z feromonami robią furorę), dobra nawijka. 90% lasek można w ten sposób poderwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie.

Wcześniej owszem byłem nieśmiały ale od kilku lat nie krępuje się zarówno w rozmowach do płci przeciwnej jak i tej samej. Co do związków to sytuacja niemalże identyczna. Zostałem spławiony przez kilka dziewczyn. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.04.2021 o 09:49, ekert napisał:

Mówi się, że jak ktoś jest elokwentny, to nie musi być przystojny i kasiasty. Dla mnie to ściema, bo jednak trzeba coś sobą reprezentować. 

O zgrozo, nawet się uśmiechnęłam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi