Skocz do zawartości
Nerwica.com

W JAKI SPOSÓB [cenzura] DRAN POMAGASZ CO????


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

chyba tez czytac nie umiesz

ale ja nie napisałam ze umiem czytać........

wiesz kulka wydaje mi sie ze potrzebujesz pomocy, ale wybrałaś zły sposób na to by ja otrzymywac.

Po za tym, nie wiem czy zauważyłaś większośc osób nie wie o co chodzi w tym temacie, wyjasnij nam. A jesli masz cos do Drania jest pw, gg, po co zakładac temat na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, trzeba to wyjasnic, bo zaczynam sie powoli platac.

 

Kulka - zakladasz topic, gdzie wyrazasz w ze tak powiem w 'niekolokwialny' sposob swoje zdanie na temat Drania (ktory podobnie jak ja, pewnie nie wie wogole ocb). Nie dziw sie zatem krokom podietym przez administracje. Z 'agresora' stajesz sie nagle ofiara nieokrzesanej, gruboskornej i rzadnej krwi administracji forum (czesc Shad), ktora rzekomo chce Cie dobic swoimi niecnymi poczynaniami. Teraz przemysl i powiedz czemu ma sluzyc ten tamat: obrazaniu Drania, pokazywania niekompetencji i nietolerancji administracji czy wyladowaniu sie na calym swiecie?

 

 

Pora na analize regulaminu forum.

Punkt 2, podpunkt pierwszy.

 

Pamietaj, nie atakuje ani Ciebie, ani nikogo na forum. Poprostu staram sie by bylo dobrze. Nie chcemy tutaj zadnych podzialow. To forum ma pomagac, a nie wszczynac spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAsne tez jestem za Kulka tak niemozna My tu na forum pomagamy sobie i wspieramy sie nawzajem niemozesz powiedziec ze my nic na ten temat niewiemy o Nerwicy Lekowej to przykre co piszesz chyba naprawde niezastanowilas sie wczesniej!My wszyscy jestesmy chorzy na forum a ty mowisz ze my niewiemy o co chodzi!!!!! :cry::cry::cry::cry: To przykre Kulka naprawde!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zbanowała była pierw na konto, pojawiła się z tego samego ip pod innym kontem, więc dostała bana na stronę nerwica.com jak i forum.nerwica.com ;

chciała mnie również zastraszyć wysyłając mi e-maile... Po czym dostała ignora na mail. Tak bywa.

Myślę, że za kilka miesięcy, jak napisze stosownego maila to damy jej drugą szanse, ale nie jestem pewien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze niemozna I jestem za poniewaz pomysl jak by Kulka chciala przeprosic , bo poiwedzmy raz zezloscila sie i niemogla kontrolowac swoich nerwow, ale ona oni razu nie preprosila , a na dodatek obrazila ile ludzi, to nietumaczy jej!

Ja sama mam napady zlosci i weiem jak to jest , ale jak puszcza zdaje sobie sprawe ze zle zrobilam i kule uszy i przepraszam , slowo PRZEPRASZAM CHYBA NIE TAKIE TRUDNE CO? :?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że na tym forum jest bardzo wielu ludzi, którzy mają naprawdę poważne problemy i jakoś nikt nie zakłada obraźliwych topików... Tutaj chylę czoła ku moderatorom i adminowi, bo gdyby poszli na łatwiznę to tego topiku już by nie było. Sądzę, że może czekali na wyjaśnienie sprawy i że kulka jakoś zapanuje nad sobą, no niestety porobiła takie głupoty, że nie dziwie sie, ze dostala bana. Oj kulka, kulka....nie użalaj sie tak nad soba, bo każdy tutaj ma jakieś swoje demony, które nie dają nam żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×