Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
jagnaatos

Problem w seksie przez masturbację

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam 22 lata, od 16 roku życia masturbuje się. Robię to codziennie po kilka razy w tej samej pozycji i tak samo. Mam faceta od 3 lat, sex jest super, ale nigdy nie było orgazmu. Mam z tym problem. Coraz częściej mam też problem z osiągnięciem podniecenia przy sexie. Co mam zrobić. Mam bardzo wysokie libido. Czy jeśli przestane sie masturbować będe osiągać orgazm z partnerem? Czy po tylu latach masturbacji to nie możliwe??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiścieże będziesz w stanie. Masturbacja nie jest niczym złym Sama jestem w związku z partnerem i nasz seks jest super ale zdarza mi się robić to samodzielnie. Jak jego nie ma i mam chcice. To absolutnie nie przeszkadza w sexie 🙂
A jeśli nie będziesz dostatecznie podniecona to polecam gadżęty erotyczne
Możesz sobie również kupić żel libi gel. Poprawia ukrwienie okolic intymnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mósisz utożsamić jego penisa z tym czym utożsamiasz palce lub sztucznego pindola, wtedy mózg przestawi się na to że jego penis też robi dobrze, jest przyjemny i kieruj partnera tak jak lubisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę tak a trochę nie 🙂 Bo o ile te żele z drogerii dają często nieprzyjemne uczucie mrowienia, rozgrzania to libi gel jest moim zdaniem o wiele bardziej przyjemny. Sprawia,ze o wiele więcej czujesz tam na dole, łechtaczka jest wrażliwa na każdy dotyk NO i jest to bardzo wydajne bo jak kupiłam sobie jedno opakowanie tego zelu jakieś kilka miesięcy temu to jeszcze mam połowę. A używamy go dość często z facetem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi