Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dostaję na łeb od tego wirusa


rodzynka94

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej. Wiem, że wałkowane było milion razy ale już wytrzymać nie mogę.... Ten wirus i obostrzenia doprowadzają mnie do szału ;/ Siedze cały dzień na chacie, bo pracuję tylko 2 godziny dziennie, nie wychodzę nigdzie, bo nie ma gdzie. Wszystko pozamykane, ok, jeszcze bym przeżyła, przed pandemią lubiłam sobie połazić bez celu po mieście, iść do parku, ale na boga.. jak byli tam ludzie! Teraz pustki wszędzie jak po apokalipsie. Czuję się samotna strasznie, bo obecny krajobraz niczemu innemu nie sprzyja, w domu siedze sama, nie mam się do kogo odezwac, bo partner całe dnie w robocie, wyjść też nie ma gdzie bo na mieście nikogo nie ma. Dołuje mnie to strasznie ;/ Dobijające jest tez to, że nie mieszkam w Polsce i nawet gdbym chciała, to nie mogę zorganizować "spotkania z ludźmi w podziemiu", bo nie ma z kim nawet. Nieniemieckiego nie znam za dobrze, żeby szukać tu "przyjaciół", a do Polaków za granicą mam uraz. Próbowałam  się integrować z przyjezdnymi i za dużo patologii, dużo osób to alkoholicy, albo takie zwyczajne  do bólu normiki, z którymi nie da się o wszystkim pogadać... 
Ostatnio piszę sobie na forach z ludźmi, poznałam przez neta fajne osoby, ale mieszkają w Polsce,  więc trochę beznadzieja. 
Wiem, że wszyscy w ty okesie mają ciężko i wgl, chciałam się tylko wyżalić, bo jakoś to znosiłam nie najgorzej, ale ostatnio jest dramat, ta pandemia zdecyownaie za długo trwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lilith napisał:

A wyczuwam, że restrykcje zostaną jeszcze zaostrzone.

Nic to nie da. Niestety, żyjemy w takim kraju rządzonym przez pajaców, chamów i złodziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×