Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leczenie


Storczyk24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ogólnie moja przygoda z nerwica zaczęła się 4 lata temu. Trafiłam do psychiatry i dostałam elicea. Brałam ponad pół roku i nastąpiła poprawa i przestałam brać. Było ok jakoś do teraz. Od 3 tygodni znowu powróciłam do brania ze tak powiem od nowa. I tu moje pytanie. Czy elicea może w początkowej fazie powodować nasilenie ataków paniki, senność i otumanienie. Bo tak się czuję i nie wiem czy to wpływ leku czy coś innego. Jak się czuliście na początku brania tego leku. Pozdrawiam 

Edytowane przez Storczyk24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz dawkę? 

Ogólnie to lek jak każdy inny, może powodować dużo różnych skutków ubocznych (są opisane w ulotce). Po jakimś czasie brania powinno się to ustabilizować, choć 3 tyg to już kawałek czasu, a co na to lekarz? Nie masz wizyty kontrolnej? 

Biorę eliceę od 4 lat, na początku miałam raczej tylko zawroty głowy i "zbyt dobry nastrój", ale każdy ma inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .  Mi bardzo przy walce z nerwica pomogły oleje CBD jednak był do dodatek do leczenia , jednak dzięki temu dużo łatwiej znosiłem chorobę z która walczyłem ponad dwa lata . Teraz czuje się już dobrze jednak oleje zostały przy mnie i stosuje profilaktycznie ponieważ mają niesamowicie dużo pozytywnych właściwości . Trzeba jednak uważać na rynku jest sporo produktów słabszej jakości lub działających nie tak jak powinny wywierając negatywne skutki . Ja musiałem pare kupić żeby znaleść odpowiedni . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×