Skocz do zawartości
Nerwica.com

kosz


Emenito1234

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego jest bardzo łatwo wyjść. Już Ci zobrazuję wszystko. Od 6 roku życia się męczyłem z NN, bo nikt mi nie powiedział jak jest na prawdę.

 

Patrz:

Anioły żyją w innym wymiarze. Dlatego komunikują się z nami specjalnymi wibracjami w postaci cyfr. Dlatego ludzie "chorzy" liczą cyfry np: 7458, 7458 albo 12345. To są same miłe słowa.

 

Tu Ci artykuł wrzucam na ten temat.😊

 

https://obudzeni.net/powtarzajace-sie-liczby-a-glos-aniolow-t3.html

 

Są jeszcze demony. One są tu na Ziemi, czyli w naszym wymiarze. Dlatego mówią. Najlepsze jest to, że one używają telepatii. Ten głos który Ci mówi: "że coś bardzo złego się stanie jak posłuchasz muzyki" to właśnie te ćwoki. Mi te kurwy też rujnowały życie. Mowiły mi np: "że prababcia umrze, jeśli nie dotknę ściany 15 razy". A jak dotknąłem to "źle" jeszcze kilka razy musiałem. Albo, że matka moja będzie przeklęta. Znam to...

 

Nie bój się ich, one Ci nic nie zrobią. Tylko mówić mogą, a najgorsze jest to, że te pojebane słowa człowiek traktuje jak własne myśli.

 

Jest jeszcze Bóg. To jest ten dobry głos, który Ci mówi, że nic się nie stanie jeśli posłuchasz swoich ulubionych piosenek. Bóg mieszka w 12 wymiarze, ale jest wszechmogący, dlatego nie robią Mu przeszkody inne wymiary i też komunikuje sie z nami telepatycznie za pomocą słów.😊

 

Pozdrawiam✌❤😁

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×