Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drgawki... Czy to nerwica?


Cataract

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Mam taki problem, w sumie trochę się martwię... Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo ciężkie nerwowo, w zeszłym roku miałam zabieg wycięcia stanu przednowotworowego szyjki macicy, później opuścił mnie partner, a z początkiem tego roku zmarł mi brat... Mówiąc bardzo ogólnie, dużo się na mnie zwaliło ostatnio i wróciły ataki paniki, uczucie problemów z oddychaniem. W sierpniu wylądowałam na SORze przez jeden z ataków paniki, przebadano mnie tam, wszystko w porządku poza anemią. W chwili obecnej mam "terapię", jest dość kiepska, bo rozmowy odbywają się w tej chwili co trzy tygodnie, kompletnie bez sensu... Ale wracając, drugi raz w ciągu ostatnich nocy obudziły mnie drgawki całego ciała... Nic poza tym się nie działo, tylko czułam spory lęk i fale drgawkowe. Był moment, że miałam wrażenie że mi przychodzi, ale w sumie trwało to przeszło pół godziny, byłam świadoma wszystkiego, co się dzieje... Nie ukrywam, że dość mocno mnie to przeraziło i nie wiem co o tym myśleć... Czy takie objawy mogą świadczyć o zaburzeniach nerwicowych? 

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. 

Pozdrawiam,

Marta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×