Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło 5 lat, wracam na forum bo jest to jedyne przyjazne miejsce jakie pozostało w "internetach".

Dużo się zadziało w moim życiu przez ostatni rok. Zdrada męża, rozwód, przeprowadzka, gnojenie mnie przez byłego i utrudnianie kontaktu z jedynym dzieckiem. Niby nic nadzwyczajnego, ludzie muszą się borykać z takimi problemami ALE mam wrażenie, że ktoś rozmyślnie je eskaluje. Zmiana w zachowaniu znajomych, korespondencja z byłym, rodziną sprawia, że nie mogę ich poznać.

Po wyprowadzce  trafiłam do szemranego mieszkania, gdzie prawdopodobnie faszerowano mnie narkotykami. Trafiłam przez to do szpitala potem aresztu (byłam ponoć agresywna wobec ratowników) Wreszcie podjęłam próbę samobójczą skacząc do rzeki. Najciekawsze, że po wyjściu z wody (wola przeżycia zadziałała) szłam kompletnie mokra a napotkany sąsiad zupełnie tego nie zauważył podobnie jak sprzedawczyni w sklepie pod domem. Nic, nikt. Dodam że napotkany starszy pan ma na imię Jan (chrzciciel?) rozmawiał ze mną na skwerze przez dłuższy czas paląc papierosy kupione w sklepie...

Można zwariować, prawda? Nie, nigdy nie stwierdzono u mnie objawów psychotycznych. Ktoś może miał takie niewytłumaczalne sytuacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie miał, to dobrze. Niestety, nie wiem co z tym zrobić. Reakcja policji, psychologa, lekarza też będzie milczeniem. Nawet nie chodzi o diagnozę jaka ewentualnie by padła. Problem polega na istnieniu form gnojenia ludzi w niewiadomym celu. Ofiary manipulantów, psychopatów, narcyzów muszą się z tym mierzyć same. Udowodnienie, że nie jest się wielbłądem, staje się niewykonalne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi