Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to depresja? Pomocy!!!


DOMINIKKKK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa. 

Mam wiele nieprzyjemnych objawów. 

1. Po pierwsze - nic mnie nie cieszy.

2. Po drugie - nie widzę sensu w życiu. I tak wszyscy umrzemy więc po co.

3. Mam mega niskie libido jak na faceta 27 lat (testosteron wolny i całkowity w normie. Podobnie jak prolaktyna). Generalnie ZERO porannych erekcji. Nawet kobiety, które kiedyś mnie podniecały dziś na mnie nie działają.

4. Mam czarne myśli o śmierci, bezsensu. Jestem jakiś martwy w środku.

5. Promieniuje negatywną energią. Wiem o tym, bo ludzie zaczęli na mnie dziwnie reagować. 

To tyle, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOMINNIK, co jakis czas zakladasz wątek na prawie ten sam temat, dostajesz rady, ale mysle, ze nic z tym nie robisz.

O co w tym chodzi? O chęc zwrocenia na siebie uwagi, czy o cos innego?

 

pozdr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOMINIKKK, ale zakładałes o bezsensie zycia, czy swoim zlym samopoczuciu, czort wie jeszcze o czym, pamietam, bo sie w nim wypowiadalam.

Mozesz zakladac oczywiscie, ile chcesz takich watkow, mnie nic do tego (choc przejrzysciej byloby na pewno kontynuowac w jednym wątku, wtedy ludzie udzialajacy sie mieliby większy wgląd w to co piszesz); - ale sęk w tym, ze od tego Ci sie nie poprawi. Tu potrzeba dzialania jakiegos, a nie tylko cyklicznego pytania na forum. 

I teraz mysle, ze tez,, jak sie Ciebie zapytam, jakie kroki podjąłes, by sobie pomoc, to cos tam odpowiesz na odczepnego, a za jakis czas - bach, znow pytanie nt "czemu cos jest nie tak z moim zyciem"

Będzie tak?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×