Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zaszły zmiany w Waszym życiu przez pandemię?

U mnie ogromne. Niestety straciłam pracę, inne plany też szlag trafił. Jak na razie żyję w prawie kompletnej izolacji nie licząc wypadów na miasto, rozmów o pracę i telefony oraz wirtualne kontakty. 

A jak to u Was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pracy zmieniło się niewiele, chyba jest nawet więcej niż przed pandemią, na szczęście nie musze  tam nosić maseczki bo bym zwariował.  

Cała plandemia to wkurza mnie coraz bardziej, noszenie maseczek, zamknięte restauracje,  trudno zaplanować jakiś wypoczynek, wakacje, choć właściwie przed pandemią za bardzo z tego nie korzystałem, czego teraz żałuje. Najgorzej że nie wiadomo  kiedy to się skończy, pewnie jak wielcy tego świata tak zdecydują, a może nie nastąpi to nigdy.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez pierwsze kilka miesięcy dużo zmieniła, najpierw HO, później kilka mc przerwy w życiu zawodowym, ponadto miałam wtedy zaczynać terapię i to też odsunęło się w czasie bo nie chciałam się bawić w online...obecnie w sumie jest jak dawniej, pracuję normalnie wśród ludzi, chodzę stacjonarnie na terapię, spotykam się ze znajomymi kiedy chcę (wypady na miasto etc zdarzały mi się już tak sporadycznie że w ogóle tego nie potrzebuję) no i wakacje też normalnie planujemy...

Jedyne co przypomina mi o covid to maseczki w sumie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.02.2021 o 18:33, carlosbueno napisał:

Najgorzej że nie wiadomo  kiedy to się skończy, pewnie jak wielcy tego świata tak zdecydują, a może nie nastąpi to nigdy.  

Musi się kiedyś skończyć. Nie może to trwać przecież wiecznie. Ale może coś się zmieni w mentalności ludzkiej i będą bardziej dbać o higienę.

W dniu 13.02.2021 o 19:11, nieprzenikniona napisał:

Jedyne co przypomina mi o covid to maseczki w sumie ;)

To dobrze, że tylko w ten sposób ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lilith napisał:

Ale może coś się zmieni w mentalności ludzkiej i będą bardziej dbać o higienę.

Jakoś w to wątpię... Ludzie nie dbają ani o swoją higienę, ani o czystość wokół siebie. Na bazie obserwacji zachowań społeczeństwo w toaletach publicznych można napisać chyba pracę magisterską :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Illi napisał:

Ludzie nie dbają ani o swoją higienę, ani o czystość wokół siebie. Na bazie obserwacji zachowań społeczeństwo w toaletach publicznych można napisać chyba pracę magisterską :D

Całkiem możliwe. Obrzydliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od jutra przyłbice, kominy, chusty do kosza, liczą się tylko maseczki.

Ci którzy chodzili przez rok w przyłbicach, zakrywali usta i nos  chustami, kominami itd robili to nie potrzebnie bo przecież to nic nie daje,  tak mówi teraz władza. Niedługo powiedzą że maseczki materiałowe ( jeszcze dozwolone) też są be, liczą się tylko chirurgiczne, a może tylko ffp2 po kilkanaście zł za sztukę. Plandemia w polskim wydaniu osiąga nowe standardy absurdu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierdolę, będę chodzić w kominie, i to tylko w sklepach, po mieście chodzę z gołą twarzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi