Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobieta nie udziela się w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem aktualnie w najdłuższym związku i mamy teraz teraz w nim problem. Na początku związku było bardzo dobrze, był świetny kontakt, rozumieliśmy siebie, mamy te same zainteresowania. Od paru miesięcy zauważyłem że ingeruje w ten związek w 95%. Nie mogę już liczyć na to że druga połówka mnie przytuli czy zaproponuje spotkanie. Jak zaproponuje spotkanie to na początku jest zgoda, ale chwilę przed spotkaniem odmawia i dowiaduje się że spedza czas z swoją przyjaciółką, jak już dojdzie do spotkania to zawsze ta przyjaciółka przychodzi i wtedy jestem nie widoczny. Czuję się tak jak by mnie nie było. Jak się spotykamy z innymi znajomymi to jest trochę lepiej. Jak jesteśmy już sami to gdy chcę ją chociaż za rękę wziąć na spacerze to ona wyciąga telefon i pisze z tą przyjaciółką przez co toczy się rozmowa z ścianą. Posłuchałem się rady znajomego abym trochę spuścił z tej sytuacji, ale nie skończyło się to dobrze. Przestaliśmy się do siebie odzywać bo zawsze ja zaczynałem. A jak było coś źle to wiedzieliśmy to wszyscy z znajomych oprucz mnie jako chłopak. Z drugiej strony ona przejmuje się gdy ja zrobię coś nie tak i co jakiś czas jest bardzo dobrze na parę dni, czy na okazję. Gadaliśmy o tym i usłyszałem słowa że to zmienimy ale zmiany nie widzę. Nie wiem co powinienem zrobić. 

Edytowane przez Shermanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuje Cię poważnie. Prosisz się k uwagę a dostajesz ostentacyjną olewkę. Masz spuścić, ale co oprócz tego od niej dostajesz? Na ten moment,nie patrząc na to, co było. Spytaj ją wprost czy coś się stało,bo widzisz tę zmianę. Może jesteś rzeczywiście zbyt "intensywny" dla niej, a może wygląda to tak,jak opisałeś i ona sobie pogrywa i gra na zwłokę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×