Skocz do zawartości
Nerwica.com

dubel


Przemoxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy chciałbym podzielić się z wami moją chistorja.Moja nerwica zaczęła się rok temu po odstawieniu alkoholu całkowicie i kokainy.Stan w który przebywałem przez około 5 miesięcy był straszny.Niesamowite leki ,szarpanie serca ,budzenie się w nocy z strasznym waleniem,bez senosc,zawroty głowy,zaburzenia równowagi,mroczki przed oczami cały czas uczucie że zaraz zemdleje nigdy to się nie stało.niedowlady jednej strony wybuchowość nerwowość przygnębienie.obrecz na głowie bule kręgosłupa deralizacja .itp i tak zaczęła się moja wędrówka po lekarzach w tym dwa pobytu w szpitalu .Badania jakie wykonałem to EKG kilkanaście razy .Echo serca ,holtere EKG.morfologia.tsh.ft3.ft4 tarczyca.przeswietlenie klatki .piersiowej.Tk głowy,rezonans magnetyczny z kontrastem.badanie EEG,doplerr tętnic szyjnych.usg tarczycy.sprawdzali mi też aorty .USG jamy brzusznej.cisnienie i tak dalej leżałem w szpitalu dwa razy po kilka dni na neurologia i nic jestem zdrowy .To mnie jednak nie uspokoiło myślę że może coś przeoczyli jestem cały czas wsuchany w swoje ciało chociaż już funkcjonuje w miarę normalnie biorę leki aciprexu magnez i rozne witaminy których wcześniej nie brałem to są dni że czuje się jak kiedyś np tydzień a potem 5 dni jazda tylko nie aż tak jak na początku do ogarnięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×