Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebuje porady


Carina1919

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć👋

Jestem nowa na forum, podejrzewam u siebie jakiś rodzaj nerwicy... Sama nie wiem. 

Od kilku dni mam problem z nabraniem pełnego oddechu im bardziej o tym myślę tym bardziej mam wrażenie, ze jest gorzej... Jak o tym nie myślę to mam wrażenie, ze problem znika... Zrobilam już wszystkie badania morfologię, RTG klatki piersiowej, USG węzłów i tarczycy bo balam sie, ze to jakieś straszne choroby, wyniki wszystkie mam ok, tak się tym wszystkim nakręciłam, ze przewidywałam najgorsze nie mogłam normalnie funkcjonować...

Może ktoś coś mi doradzi..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie... Bardzo szybko się załamuje i przewiduje najgorsze... Zaraz mam czarne myśli, jak coś zaczyna mnie bolec lub dolegac bliskim zaczyna się wędrówka po lekarzach, mimo wyników ok szukam dziury w całym, ze może coś pomineli... A może jednak i sama się z tym mecze..Przez takie zachowania nie mogę normalnie funkcjonować nie mam na nic sił... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie nerwice masz. Wiem bo miewam podobnie. No nie wiem, ja poszedłem jednak najpierw do psychiatry.

Potem psycholog, psychiatra zaproponował.

Jednak wydaje mi się to dość dokuczliwa sprawa i może na początek jakieś leki zaproponuje.

Ale to juz jego kompetencje. W bardzo podobnej sytuacji zacząłem od psychiatry i myślę ze kolejność obrałem akurat w tym zakresie właściwą.

Powodzenia i zdrowia życzę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem też badać moje pieprzyki bo wkręciłem sobie że mam raka skóry czerniaka czytałem cały czas o chorobach mierzyłem sobie ciśnienie 8 razy dziennie a może i więcej na l 4 byłem 4 miesiące bałem się gdzie kolwiek jechać a jeżdżę ciężarówka po Europie .zanim doszło do mnie że to nerwica minęło z 10 miesięcy gdyby nie leki nie wiem co by było tylko że ja sam jestem sobie winnien 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×