Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie własnej wartości


joasia19920801

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Usłyszałam o tym forum od koleżanki, może fajnie wygadać się ludziom, którzy czują się podobnie i przede wszystkim to rozumieją. Może temat oklepany i często spotykany, ale czuje, że nie to nigdy nie minie. Chodzi o samoakceptację. Kiedyś mimo kilku kompleksów miałam ją. Potem została zburzona przez toksycznego partnera. Było to 10 lat temu a ja do dziś czuje się źle. Stres zajadam , więc mam nadmierne kilogramy, frustruje mnie to a wraz z frustracją przychodzi ochota na kolejne przekąski. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że czuje się okropnie brzydka.. Unikam lustra, chociaż w lustrze wyglądam w miarę. Najgorsze są zdjęcia. Wtedy jestem taka jak wyglądam naprawdę. I to jest dla mnie nie do przyjęcia. Nie ma na świecie chyba brzydszej osoby. Mam jedno oko mniejsze, jakąś krzywą buzię.. Wiele razy w życiu słyszałam, że jestem brzydsza od siostry , bo ona taka ładna , fajna , przebojowa. Nie potrafie słuchać komplementów, źle się czuję z nimi, uważam, że to z grzeczności albo sama nie wiem po co. Jak ludzie na ulicy na mnie patrzą wydaje mi się że myślą " jak można być tak brzydkim". Nie potrafię otworzyć się przed chłopakiem, z którym się spotykam, to mnie ogranicza... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×