Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich 😊


Immo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, postanowiłem że zawitam tu na jakiś czas. U mnie zaczęło się półtora miesiąca temu, zwyczajnie sobie siedziałem aż nagle zakręciło mi się niesamowicie w głowie i długo nie przechodziło. Trafiłem do szpitala gdzie w sumie po 2 godzinach było już w porządku więc zostałem wypisany, a na 2 dzień znowu ten sam temat i znowu karetka, oczywiście wyszedłem dzień później z braku przeciwwskazan. Kolejne dni w domu to był istny koszmar 2 tygodnie bałem się wstać z łóżka, nie robiłem kompletnie nic tylko starałem się jak najszybciej zasnac, gdy próbowałem wstać miałem uczucie że zemdleje i znowu wracałem do łóżka. Ciągle miałem uczucie że zwymiotuje, mało jadłem, później zaczęła mnie boleć głowa tylko w jednym miejscu myślałem że zwariuje, na szybko ogarnąłem rezonans i tak się źle czułem ze powiedziałem że nie wyjdę dopóki nie dostane wyniku na miejscu 😁. W końcu po 10 minutach pani powiedziała że wszystko ok i w tej samej sekundzie przestala mnie boleć głowa.. Uświadomiłem sobie tym że nerwica istnieje i może dawać takie objawy które są tak realistyczne że trudno było w to uwierzyć. Dalszy etap to psychiatra, dostałem asertin, biorę 2 tydzień, początkowo skutki uboczne niesamowite, chciałem wzywać karetkę ale dałem radę bo myślę sobie ze nie będzie mną głowa sterować. Na dzień dzisiejszy z dnia na dzień czuje się lepiej ale wciąż zdarzają się zawroty, nudności, kłuję w okolicach serca i trochę innych rzeczy. Od kilku dni znowu pracuje co było sporym wyzwaniem, raz mnie tak trafiło że pół godziny siedziałem w WC i myślałem że padnę ale wytrzymałem 😛

Myślę że mam sporo samozaparcia i to daje efekty że potrafię sobie już z tym w miarę radzić, lęki w zasadzie minęły, a było tak że uciekałem z pomieszczeń. Postawiłem sobie cel że do miesiąca wracam do pełni zdrowia. Pozdrawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dalja napisał:

No to brawo! I podziwiam za silna wolę, byle tak dalej 

Myślałem że będzie trudniej a to łatwiejsze niż się wydaje, oczywiście ogromna wiedza Victora i divina przyczyniła się do tego w wielkim stopniu więc polecam 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×