Skocz do zawartości
Nerwica.com

Świadome sny


Dalja

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś z was miał coś takiego że to co się śniło sprawdzało się w niedługiej przyszłości? Ale nie że jednorazowo tylko tak z kilka razy. Nazwał bym to czymś na zasadzie wizji. Po prostu śni mi się np. opuszczony dom, a jeszcze tego samego dnia ktoś opowiada np. o tym domie albo śni mi się znajomy z innego województwa i w krótkim czasie nagle go widzę np. w galerii. Te sytuacje powtarzają się u mnie wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dzitek napisał:

A czy ktoś z was miał coś takiego że to co się śniło sprawdzało się w niedługiej przyszłości? Ale nie że jednorazowo tylko tak z kilka razy. Nazwał bym to czymś na zasadzie wizji. Po prostu śni mi się np. opuszczony dom, a jeszcze tego samego dnia ktoś opowiada np. o tym domie albo śni mi się znajomy z innego województwa i w krótkim czasie nagle go widzę np. w galerii. Te sytuacje powtarzają się u mnie wielokrotnie.

Ja tak miałam. Chyba jestem wiedźmą. Jako nastolatka miałam tak że jak sobie coś wyobrażałam to to się potem działo. Mam też takie same sny jak moi rodzice, te same motywy. W ogóle mam fajne i rozbudowane sny. Czasem tak realistyczne że jak się obudzę to nie wiem czy to sen czy to wczorajszy dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×