Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Nadie

Już chyba po mnie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu od chyba 2013 roku. O to, co u mnie słychać:

- 28 lat 

- postępująca choroba neurologiczna, żadne leki nie pomagają (łapie dosłownie każdy efekt uboczny, który jest na ulotce, od rzygania do omdlenia)

- Łuszczyca dłoni na którą nie pomaga mi nic, ręce mam jak u zaniedbanej babci 

- do łuszczycy dłoni w tym roku doszło łuszczycowe zapalenia stawów, palce mam krzywe i powykręcane, w liceum miałam tak piękne dłonie, że randomowi ludzie zaczepiali mnie na ulicy 

- łojotokowe zapalenie skóry twarzy, łuski we brwiach 

- łysienie androgenowe podarowane w genach, mam zakole jak dziadek 

- brak możliwości rozwoju zawodowego, przez dyskalkulię nie jestem w stanie zdać matury. Mam zdolności językowe, ale bez studiów to nie ma żadnego znaczenia na rynku pracy (sprawdziłam), wszystkie szkoły policealne dotyczą zawodów, do których nie mam predyspozycji zawodowych, albo wykluczają mnie choroby 

- renta przysługuje mi tak głodowa, że jeżeli stracę pracę, to chyba będę musiała wybrać, którego psa zjeść najpierw 

- przez podpunkt drugi nie przyjmą mnie nawet do Biedronki, zawody dla niepełnosprawnych są tak wspaniałe płatne, że opłacę sobie co najwyżej bilet miesięczny 

- postępująca anhedonia, nawet oglądanie głupich obrazków w internecie nie sprawia mi już przyjemności 

- chroniczny ból nogi dorobiony przez własną głupotę, od roku nie mogę uprawiać żadnego sportu, głupie podbiegnięcie na autobus to ból na kilka tygodni

- najniższa krajowa, mieszkanie z rodzicami, bez nich bym już tu nie pisała. 

Co ja mam ze sobą zrobić????? Po co to wszystko ciągnąć????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nowenna Pompejańska?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć 🙂

Napisałaś o zdolnościach językowych. Może na tym się skup? Jakiego języka lubisz się uczyć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, safeklukas napisał:

Cześć 🙂

Napisałaś o zdolnościach językowych. Może na tym się skup? Jakiego języka lubisz się uczyć? 

Skupiłam się na tym już wcześniej. Robiłam amatorskie tłumaczenia z angielskiego i hiszpańskiego dla pewnego wolontariatu. Mam certyfikat ukończenia kursu ze szkoły językowej. Wysyłałam CV do firm szukających osób szukających osób z hiszpańskim albo angielskim - wszyscy mają na to wywalone w momencie w którym dowiadują się, że nie jestem po żadnej filologii lub językoznawstwie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, 

Co do pracy - jest mnostwo miejsc gdzie przyjmują bez studiów.!

Też tak kiedys myślalałam że zostało mi tylko gastro. 

A teraz pracuje w korpo i na prawde dobrze zarabiam bez studiów. wystarczył angielski 🙂

Wysyłaj CVki nawet jak w wymogach jest ukonczenie studiow. O ile to nie stanowiska techniczne to często olewają ten aspekt 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć @Nadie,

15 godzin temu, Nadie napisał:

Wysyłałam CV do firm szukających osób szukających osób z hiszpańskim albo angielskim - wszyscy mają na to wywalone w momencie w którym dowiadują się, że nie jestem po żadnej filologii lub językoznawstwie. 

Proponuje poszukać pracy jako korepetytor w szkołach pomagającym uczniom lub jako prywatna osoba. Ja udzielam korepetycji z matematyki jako prywatna osoba.

14 godzin temu, Fouillis napisał:

A teraz pracuje w korpo i na prawde dobrze zarabiam bez studiów. wystarczył angielski 🙂

Czym możesz podać więcej informacji? Zapewne pracujesz w dużym mieście?

W dniu 2.01.2021 o 02:51, Nadie napisał:

Co ja mam ze sobą zrobić????? Po co to wszystko ciągnąć????

Mam również trudną sytuację ale staram się to uporządkować. Mam 35 lat. Zdiagnozowano u mnie zespół Aspergera i zaburzenia osobowości. Więcej szczegółów znajdziesz w moich wpisach.

Miłego dnia i powodzenia:)

johnn 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi