Skocz do zawartości
Nerwica.com

Postanowienia na rok 2021/ Podsumowanie 2021


Illi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam, zawsze robie ;) Z wykonaniem roznie co prawda, ale zaczynanie nowego roku z jakims postanowieniem dobrze na mnie dziala.

@Lilith, mozemy miec jedno wspolne postanowienie i sie wspierac; mam na mysli spadki na wadze - ja mam w planach czy postanowienia - 7 kg do konca roku 2021. Podejmujesz rękawicę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A efekty dostrzeżone przez innych ludzi i powiedzone o nich będzie dodatkową motywacją i poczuciem, że coś się zmienia na lepsze. A u usmieszek też się pojawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zaczne praktykować na serio mówiony angielski, bo narazie tylko czytam i słucham i mam dośc juz tego

 

Żeby psycha sie poprawiła

 

I prace normalną znaleźć 

 

Dziewczyna tez by sie przydała, to sa takie życiowe potrzeby, nie koniecznie musza być wypełnione w tym roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lilith napisał:

to może zacząć od wagi wyjściowej?

Oki, moze byc :). 

Moja waga obecna to około 75 kg, (co przy wzroscie 172 cm daje BMI 25, 35 - niby nie tak duzo powyzej normy, ale zle sie czuję z tymi dodatkowymi kilogramami). No i cale zycie bylam szczupła, dopiero z wiekiem mi zaczęlo przybywac tu i ówdzie.

A jak to u Ciebie wyglada? (@MarekWawka - moze tez sie przyłączysz do wyzwania? ;))

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Luna* napisał:

Oki, moze byc :). 

Moja waga obecna to około 75 kg, (co przy wzroscie 172 cm daje BMI 25, 35 - niby nie tak duzo powyzej normy, ale zle sie czuję z tymi dodatkowymi kilogramami). No i cale zycie bylam szczupła, dopiero z wiekiem mi zaczęlo przybywac tu i ówdzie.

A jak to u Ciebie wyglada? (@MarekWawka - moze tez sie przyłączysz do wyzwania? ;))

 

Przyłączam się do was☺️☺️☺️Jeśli mogę?

Waże 75kg przy wzroście 167cm

w przyszłym tygodniu kupię nową wage🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, acherontia styx napisał:

od kupna nowej wagi się nie chudnie 😅 

 

Złosliwiec jeden :lol: ( i znow rozmowa schodzi na niebezpieczne tematy...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Luna* napisał:

 

Złosliwiec jeden :lol: ( i znow rozmowa schodzi na niebezpieczne tematy...)

Ja akurat jestem typem, który na cyferki na wadze nie patrzy, bardziej na ogólny wygląd i aspekt wizualny. Ma mi się w miarę podobać to co widzę w lustrze i się dobrze czuć, a czy przy tym waga pokaże 50 czy 60 kg to mi to lotto xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, acherontia styx napisał:

od kupna nowej wagi się nie chudnie 😅 przydałoby się jeszcze trochę ruchu 😅

 

A szkoda ;) ja jestem np. mistrzynią w robieniu zakupów gdy zaczynam coś planować, następnie jednak brakuje motywacji do kontynuowania tego co zaczęłam i zostaję z masą nieprzydatnych rzeczy ;)

A tak serio ja akurat chudnąć nie chcę ale muszę zmusić się do wysiłku jakiegokolwiek bo czuję się fatalnie (tzn fizycznie) a wyniki badań wszelakich mam wręcz książkowe...

Dzisiaj wyszłam na 15 minutowy spacer także ten 🤔 chociaz biorąc pod uwagę niesprzyjająca aurę to i tak sporo jak na mnie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×