Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zabawki dla dorosłych


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, TakOk napisał:

W sumie ja wręcz uwielbiam.

Ogólnie w tych sprawach z kobietą jestem otwarty na wszystko, mam tak, że im więcej sprawię sprawienia kobiecie spełnienia i przyjemności tym ja sam jestem szczęśliwszy. Są fajne zabawki np. zdalne, ale raczej więcej nie mogę tutaj napisać.

A po wszystkim będać już spełnionym i pozytywnie zmęczonym naszymi przyjemnościami uwielbiam poprzytulać się i zasnąć :D

Z mojej strony byłem zawsze otwarty na wszystko + zachowanie higieny (pachnący, nie palący i bez zbędnych włosów bo wtedy bardziej czuję ciałko kobietki :D a i ona też to lubi) :D

 

 

Już myślałam, że wszyscy się zawstydzili 😂

 

No to tak jak i ja tylko u mnie odwrotnie to ja lubię sprawiać przyjemność i dominować niż miałby to robić ktoś inny (aczkolwiek zależy od dnia w końcu nie zawsze trzeba mieć na cokolwiek ochotę i siły więc i kotkiem też bywam lecz rzadko) 

 

Zabawek jest cała masa! I nie, nie nie wszystko jest dla kobiet a nawet jeżeli to proszę mi wierzyć, że są to uniwersalne zabawki. Oraz cała masa rzeczy w domu które można wykorzystać 😈

 

I od gilgotek zaczynając kończąc po hardcorowe zabawy. 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, TakOk napisał:

Jak najbardziej też. Chyba za bardzo lubię kobietki, chyba to jest nieuleczalne :D

Ajajaj 😉

 

Zależnie co kto lubi ale i większym gronie także jest miło 😏

Aczkolwiek jak się z kimś jest to niestety większość osób krzywo na to patrzy by do zabaw kogoś zaprosić, bo "jak to w końcu jesteś ze mną, nie wystarczam Ci " lub przy pierwszej lepszej kłótni bywa to czasami wyrzygiwane. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×