Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie przyjaciele


CyberMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie przyjaciele,

Mam na imię Michał, mam 23 lata, 24 w przyszłym roku. 3,5 roku temu zachorowałem na okropnie silną nerwicę lękową, która między innymi była powiązana z natręctwami z nerwicy natręctw, gdy byłem mały. Potem doszła silna depresja, anhedonia, chroniczna ostra  derealizacja i depersonalizacja 24 h na dobę. 2.5 roku mało co z tym robiłem, myślałem że jak się nałykam psychotropów to mi przejdzie. Brałem ich bardzo dużo, bo żaden nie działał, albo na chwilę. A jak już zadziałał to w max dawce. Zacząłem się ponad rok temu uczyć mechanizmów swojego zaburzenia, leków nie biorę 2 miesiące i śmiem twierdzić że jestem w super stanie, jak dla mnie. Myślę, że jestem w 80% zdrowy. Doszedłem do tego o własnych siłach, mam nadzieję, że będę mile widziany tu na forum, mam ochotę pomagać innym, tu na forum, którzy będą potrzebować pomocy. Pamiętajcie, bez akceptacji, przyzwolenia i bez wypierania, nigdy nie pozbędziecie się zaburzenia. One wróci, gdy się zaniedbasz, tak jak kaszelek, bo znowu szalika nie założyłeś(aś) a było strasznie zimno i pełno śniegu na dworze. 

Pozdrawiam! 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×