Skocz do zawartości
Nerwica.com

🙂


Klimat Buntu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór 🙂

To mój pierwszy post na tym forum, niedawno tu dołączyłam i chciałabym się  przywitać 🙂 

 

Na nerwicę/depresję choruję już baaardzo długo, ale jest to moje pierwsze forum na ten temat. Na ten moment funkcjonuję dobrze, ale wciąż borykam się z trudnościami, których nie rozumieją „normalni” ludzie. Pomyślałam, że poszukam wsparcia wśród Was, jak również może z moim doświadczeniem z chorobą będę mogła wsparcia udzielić komuś z Was.  
 

Ściskam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, neon napisał:

Witaj, jakie działania do tej pory podjełas w walce z problemem, terapii próbowałas?

Przez cały ten okres byłam 2 razy w szpitalu (trzeci raz wypisałam się na drugi dzień więc się nie liczy ;)), chodziłam na terapię do 2-3 psychologów po kilka miesięcy, cały czas od lat przyjmuję codziennie leki, jestem cały czas pod opieką psychiatry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, neon napisał:

Po kilka miesiecy to chyba za mało żeby zbudować zaufanie i przepracowax pewne sprawy. Ja jestem trzeci rok na jednej i tej samej i dopiero teraz jest jakis przełom.

Żaden z tych psychologów mi nie podszedł. Może pierwszy, ale nie mam możliwości do niego chodzić teraz. Później nie umiałam zbudować relacji, nie wzbudzali mojego zaufania, denerwowali mnie :( Ale zaczynam rozglądać się za nowym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2020 o 10:40, Klimat Buntu napisał:

Żaden z tych psychologów mi nie podszedł. Może pierwszy, ale nie mam możliwości do niego chodzić teraz. Później nie umiałam zbudować relacji, nie wzbudzali mojego zaufania, denerwowali mnie :( Ale zaczynam rozglądać się za nowym. 

To jest właśnie to. Aby trafić na takiego na którego się otworzysz i i zaufasz.Mam nadzieję ze trafisz teraz na takiego i to będzie początek lepszej drogi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×