Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nazywam się Adam Grys. Jestem studentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza i prowadzę badania, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie czy uzależnienie się ojca przed lub po 10 roku życia syna ma na niego wpływ. Z tego powodu proszę o wypełnienie ankiety tylko mężczyzn w wieku od 18 do 25 lat, których ojciec uzależnił się od alkoholu w przeszłości(bądź wciąż pozostaje uzależniony). Liczy się dla mnie każda wypełniona ankieta. Samo badanie trwa 23 minuty. Składa się z kilku testów, które podczas wypełniania pozwolą zastanowić się nad samym sobą i własnym siebie spostrzeganiem. Ponadto badanie ma ważny charakter naukowy i pozwoli rozwikłać pewną hipoteze. W razie jakichkolwiek pytań związanych z badaniem w linku podaje swój adres mailowy przez który można się ze mną skontaktować. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1e_LR7aZ2lGXvci96c6ZzbpP9-K0TC2LjH5m6QV1QwwCs9A/viewform?usp=sf_link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jestem studentem psychologii i prowadzę badania na temat wpływu momentu uzależnienia się ojca (przed lub po 10 roku życia dziecka) na rozwój syna. W badaniu mogą wziąć udział mężczyźni w wieku od 18-25lat, których ojciec był lub jest aktualnie uzależniony od alkoholu.

Szczególnie zależy mi na tej grupie osób, których ojciec uzależnił się od alkoholu po 10 roku życia. Proszę pomóżcie mi dokończyć moje badania.

Badanie trwa 23 minuty. Składa się z kilku testów, których wypełnianie może pomóc się zastanowić nad własnym siebie spostrzeganiem.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, a zwłaszcza wtedy gdy Twój ojciec uzależnił się po 10 roku życia proszę wypełnij ankietę i wspomóż w ten sposób naukę oraz moje studia psychologiczne.

Badanie jest całkowicie anonimowe. W ankiecie podany jest mój adres email na który można kierować do mnie wszelkie pytania odnośnie badania.

 

Z góry dziękuje za waszą pomoc oraz poświęcony czas 🙂

 

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1e_LR7aZ2lGXvci96c6ZzbpP9-K0TC2LjH5m6QV1QwwCs9A/viewform?usp=sf_link

Edytowane przez exodus!
przeniesiono ze wzglądu na temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, prowadzę badania na temat zaburzeń odżywiania. Zajmuję się głównie samooceną, samoregulacją i poczuciem własnej skuteczności:) i tu prośba do Was wszystkich- wypełnijcie, proszę, ankietę, która jest anonimowa, trwa kilka minut, a baaaardzo mi pomoże! Z góry pięknie wszystkim dziękuję 🙂

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdftOcBEkojbCJi4rYLjTKq-ld8t5l7YjUl3ZL-hwsL1W3HiA/viewform?fbclid=IwAR2UsjiJDzP_Xmk0BmV3Ehx3BphgjBy6GK6IdzzVDfy2UihV6NT9FfubwcE

Edytowane przez exodus!
przeniosiono do odpowiedniego działu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, piszę pracę magisterską na temat zaburzeń odżywiania i w związku z tym zwracam się z prośbą do osób z zaburzeniami odżywiania o poświęcenie paru minut na wypełnienie anonimowej ankiety lub przesłanie jej dalej na forach i fanpage o tej tematyce. Bardzo dziękuję za pomoc.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVnIZKXkwWEo8iXY9K5YttMTLMaJvtT5IXRBlGs19_oXvd1g/viewform

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!
 
Firma ATI Labs sp. z o.o. realizuje projekt POIR.01.01.01-00-0272/18-00 "System komputerowej nienadzorowanej psychoterapii depresji".
 
W związku z tym będziemy poszukiwać osób chętnych do wzięcia udziału w badaniach (osoby dorosłe mające wiedzę o depresji, ponieważ same jej doświadczyły lub chorował ktoś z bliskich).
 
Badania będą miały charakter marketingowy, a nie kliniczny (nie służący leczeniu).
Będziemy pytać o subiektywną ocenę prezentowanych rozwiązań – treści, grafiki i fragmentów aplikacji. 
 
Badania prowadzone będą przez internet (ankiety), telefon (wywiady), a także podczas spotkań osobistych, w różnych miastach w Polsce.

Chcemy uprzejmie Państwa prosić o posty z informacją jaka szacunkowo stawka za godzinę udziału w takowych badaniach byłaby satysfakcjonująca.
Interesuje nas stawka brutto na umowę zlecenie.

Z pozdrowieniami,
Magdalena Zawadzka
 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: „Szybka Ścieżka
 

Stopka unijna.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Jestem studentka 5go roku psychologii. Aktualnie prowadzę badania do mojej pracy dyplomowej, na temat zjawiska parentyfikacji i tego czy doświadczenie jej w dzieciństwie wpływa na rodzaj przywiązania w dorosłym życiu w relacjach partnerskich. Skąd takie zainteresowanie?
Wierzę, że sama jestem DDD, a moje problemy z samooceną, brakiem zaufania, potrzebą kontroli wszystkich aspektów mojego życia, przekładają się na moje związki partnerskie. Długoletni związek rozpadł się między innymi przez moje własne problemy, czego wcześniej nie zauważałam. Wiem, że ma to związek z tym, w jakim środowisku rodzinnym się wychowywałam.
Dlatego, by pomóc psychologom, bardziej zrozumieć problematykę funkcjonowania dorosłych z rodzin dysfunkcyjnych, podjęłam się przeprowadzenia badań właśnie na temat parentyfikacji, która w Polsce dopiero zostaje zauważona od kilku lat.
Zwracam się do Wszystkich z Państwa, z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, zaznaczając, że są one oczywiście całkowicie anonimowe. Prowadzenie takich badań w grupie ludzi, którzy nie są świadomi tego, ze zaburzona komunikacja w rodzinie już jest pewnym przejawem dysfunkcji rodziny, zakłamują wyniki badań. Dlatego proszę Państwa o pomoc, gdyż wierzę, że Wasza świadomość własnych problemów i chęć znalezienie dla nich rozwiązania jest bezcenna dla tego typu badań.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Pozdrawiam serdecznie


LINK DO ANKIETY

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenNnUrD3W4gf7cp-8IQSR0nNPgkS7SPFaTkdM9Nwg49U6r-A/viewform?fbclid=IwAR0WG5eqgMCK_A7nasNz3Hyc28mCfsX6xUnUeBT3pE9Ohm5blXeHC0LXrI8

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono ze względu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mój mąż robi projekt do pracy inżynierskiej. To ma być urządzenie dla osób starszych i pacjentów szpitali, które będzie monitorowało czynności życiowe. Do tego potrzebuje odpowiedzi w ankiecie. Jeśli ktoś z Was poświęci te 5 minut na odpowiedzi na pytania, będę bardzo wdzięczna. 1f642.png?_nc_eui2=AeGj1pKlcCdrqCdRjUmtF🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W imieniu znajomej zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety.

 

Dzień dobry Nazywam się Katarzyna Herko i jestem studentką ostatniego roku psychologii Wydziału Zamiejscowego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Przeprowadzam badania dotyczące postaw wobec sportu. Udzielone przez Państwa odpowiedzi pozwolą na poszerzenie wiedzy na ten temat. W związku z tym proszę o wypełnienie poniższych kwestionariuszy, co nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Badanie jest anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Prosimy Państwa o udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zamieszczone w kwestionariuszach. Dziękuję.

 

Ankieta: Wpływ temperamentu na motywację do uprawiania sportu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Natalia i jestem studentką 4 roku psychologii. W ramach pracy zaliczeniowej muszę przygotować wywiad psychologiczny z osobą mi nie znaną. Zapewniam pełną dyskrecję i pomoc w znalezieniu specjalistycznej pomocy na terenie Krakowa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, NataliaStudentkaPsychologi napisał:

Nazywam się Natalia i jestem studentką 4 roku psychologii. W ramach pracy zaliczeniowej muszę przygotować wywiad psychologiczny z osobą mi nie znaną. Zapewniam pełną dyskrecję i pomoc w znalezieniu specjalistycznej pomocy na terenie Krakowa 🙂

 

Hej mogę pomóc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc w badaniach i wypełnienie ankiety 🙂 Z góry dziękuję za każde wypełnienie.
 
Edytowane przez Heledore
Przeniesiono do odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

W ramach pracy zaliczeniowej na studia chcę zbadać wpływ trudnych doświadczeń z dzieciństwa na pewne właściwości psychiczne. Dlatego badanie jest skierowane głównie do osób, które doświadczyły w dzieciństwie problemów wszelakiej natury, a obecnie są osobami powyżej 18 roku życia. Ale oczywiście inni też mogą je wypełnić. 

Przygotowana ankieta składa się z 3 kwestionariuszy, więc wypełnienie zajmuje około 15-30 minut. Niektóre pytania mogą wydawać się dziwne lub bardzo intymne szczególnie w przypadku Kwestionariusza Doświadczeń z Dzieciństwa, jednak ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki będą wykorzystane jedynie to analizy ilościowej. Dlatego ważne są odpowiedzi szczere, zgodne z prawdą. 

Link do badania:
https://forms.gle/ofMYLt9j8yavr2gC6

Z góry dziękuję za pomoc, jeśli ktoś się zdecyduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! 🙂
Jestem studentką 5 roku psychologii na UAM w Poznaniu i obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej dotyczące uzależnienia od hazardu. Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie kilku kwestionariuszy (zajmuje to ok. 15 min). Badanie jest w pełni anonimowe. Dotyczy ono wybranych aspektów mogących wpłynąć na obraz uzależnienia od hazardu. Szczególnie proszę o pomoc osoby, które są w trakcie leczenia swojego uzależnienia. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać w komentarzach lub na adres mailowy podany na pierwszej stronie badania. Z góry bardzo dziękiuję za pomoc z Państwa strony. Link do badania poniżej.

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGAdGqfLFJlF5udHklX5_fJ57lwBAItrzZ1aQ0Um-7HO7h6Q/viewform?usp=sf_link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Jakiś czas temu pojawiła mi się w głowie luźna idea o stworzeniu portalu dla psychologów, psychoterapeutów oraz coachów.

W związku z tym prosiłbym was o wypełnienie tej krótkiej ankiety. 

Nic was to nie kosztuje, a mi zdecydowanie wszystko ułatwi (;

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXk0AQH-Hzxy12NYCeQWXSVznh3iOUrxsD52T4OhWqk4AYjw/viewform?usp=pp_url

Pozdrawiam 

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono do odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

W ramach pracy magisterskiej prowadzę badania na temat percepcji czasu w zaburzeniach odżywiania - anoreksji i bulimii.

Gdyby, któraś/-yś z Was lub z Waszych bliskich miał/-a ochotę mi pomóc, byłabym bardzo wdzięczna! 🙏🙏

Jedynym wymaganiem do wzięcia udziału w badaniu jest chorowanie na anoreksję lub bulimię.

 

Przesyłam link do badania:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceZJJNDfGGyP_GS3BygkxCSB75Cy0gChhymOA1YHRy-yelrg/viewform?usp=sf_link

 

Całość zajmuje około 20 minut. 

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono do odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jestem studentką psychologii na uniwersytecie SWPS i bardzo potrzebuję pomocy w realizacji badania magisterskiego. Przez koronawirus wszystko stanęło na głowie, a mi bardzo zależy, żeby bronić się jeszcze w tym roku. Proszę, pomóż mi.

Poszukuję chętnych osób, które przez koronawirus doświadczyły zmiany kontaktu ze swoim terapeutą/psychologiem/psychiatrą na online bądź telefoniczny ORAZ- co najważniejsze chciałyby się tym podzielić ze mną podczas rozmowy głosowej(przez skype bądź telefon). Długość rozmowy i treść, zależy tylko od Ciebie.

Z uwagi na to, że jest to praca magisterska muszę te rozmowę zarejestrować głosowo w formie nagrania. Nie będzie tam Twojego wizerunku, ani imienia czy nazwiska.

Potrzeba mi jedynie Twojej otwartości i chęci do pomocy.

Jeśli jesteś chętny/chętna proszę, zgłoś się: aczlapinska@st.swps.edu.pl Rozumiem, że to dane dość wrażliwe, dlatego, żeby potwierdzić swoją tożsamość, mogę wysłać zaświadczenie z uczelni o to, że jestem studentką SWPS. 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello everybody 🙂

I thought I would start a post with resources for anxieties and depression, emotional disregulation. Anyone who can add sth that worked for them (without harming) please feel free to add/comment. I thought to create sth like a strength post where you can find some resources.

 

1. self validation.

I super recommend this or anything about self-validation when you are emotionally unwell (feeling intense, “unpleasant” emotions such as anger, sadness, fear). It is about saying to yourself that what you feel is valid and important taking into consideration your past life experiences even if it does not look like valid on the outside, embracing and telling yourself what you feel is correct, important and relevant. It is very self-soothing 🙂 for me it is life changing as it is very soothing when I feel that the emotions are out of control

 

This is taken from dialectical behavioural therapy which has many useful techniques to manage stress, and people interactions. Google DBT for more.

 

2. The cognitive behavioral therapy is recommended for anxiety and depression. It explains the connection between our thoughts-feelings-behaviour and that each elements impacts the other. If you modify one element, the others follow.

https://www.getselfhelp.co.uk/docs/SelfHelpCourse.pdf

 

  3 Instantly Calming CBT Techniques For Anxiety

 

3. There are multiple free mobile CBT applications (some are free) for anxiety and depression are available:

https://adaa.org/finding-help/mobile-apps

 

4. Progressive Muscle Relaxation. Our body sensation make us feel certain emotions, and have certain thoughts. If we modify body sensations, we will modify our emotions, and behaviour

 

 

5. If someone suffers from personality disorders (including Borderline Personality disorder) please have a look at what schemas therapy. I personally this is genial (tried it on myself)

 

  What is Schema Therapy?

 

 

 Vulnerable Child - The core of the Schema Therapy model

 

 

What is Schema Therapy?

 

 

 

How to overcome Childhood Emotional Neglect

 

6. TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises)

This looks quite bizarre, but it does work for me to unstress

 

TRE® Tension, Stress, Trauma Release A Revolutionary Way To Feel Better

 

 

 

At the same time if someone would be a kind soul to fill in my postgrad questionnaire it would bring a huuuuuuuge smile on my face :Dhttps://docs.google.com/forms/d/1bH1CeFYwbVKPcbNy82RcjOsh-SzHRzzLjZc7dBgCfZw/edit?userstoinvite=awytykow%40swps.edu.pl&ts=5f3d7cb4&actionButton=1#responses it is annonymous and take about 30 minutes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Nazywam się Daria i jestem studentką 5 roku psychologii. W ramach pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące ogólnego funkcjonowania w schizofrenii. Bardzo zależy mi na tym temacie pracy. Badanie jest krótkie, wypełnienie zajmuje kilka minut i jest w pełni anonimowe. Również w każdej chwili można z niego zrezygnować. Bardzo proszę o pomoc. Pandemia uniemożliwiła mi prowadzenie badań w szpitalu, dlatego próbuję prowadzić badanie online. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Każda osoba jest dla mnie na wagę złota ❤️ Dziękuje ! 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_UW2zK74VYYWMaP8ws_qzo_nYHUFgelmG_Mj6zFhbEaDavQ/viewform?usp=sf_link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×