Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Deyanne

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, forum podczytuję już od jakiegoś czasu, czasem szukam opinii na różne tematy - jednak dopiero teraz odważyłam się zarejestrować. Mam już swoje lata i różne przejścia za sobą, na razie nie będę o tym wszystkim się rozpisywać, żeby Was nie zanudzać swoimi problemami. Myślę, że pewne tematy pojawią się tak po prostu. W każdym razie chcę być członkiem tej społeczności - czuć wsparcie i sama wspierać innych jeśli będę umiała i mogła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 19:35, Deyanne napisał:

W każdym razie chcę być członkiem tej społeczności

 

 Nasza Spółdzielnia Pracy " Społeczność " czynna 24 h / 7 dni w tygodniu . (-:

Tylko gadać , nudzić , męczyć innych ,zamęcząć , rozdrapywać , pluć , kopać leżącego , wybielać swoje wariackie brudy , głaskać , pocieszać na nawet onanizować się lekami, lękami , depresjami ,,,, głowa paruje  (-;

 i jeszcze w tym wszystkim udawać Guru , hahaha od chorób na głowę .

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

 Nasza Spółdzielnia Pracy " Społeczność " czynna 24 h / 7 dni w tygodniu . (-:

Tylko gadać , nudzić , męczyć innych ,zamęcząć , rozdrapywać , pluć , kopać leżącego , wybielać swoje wariackie brudy , głaskać , pocieszać na nawet onanizować się lekami (-;

 i jeszcze w tym wszystkim udawać Guru , hahaha

Nie przedstawiasz tego zachęcająco, ale skoro jest tak źle - to co tu jeszcze robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Deyanne napisał:

Nie przedstawiasz tego zachęcająco, ale skoro jest tak źle - to co tu jeszcze robisz?

 Ty mi  to powiedz , bo ja przez 10 lat trucia Tutaj  dupy  jeszcze tego nie wykmniłem ,,,

 I w ogóle nie słuchaj co ja tam gadam , ja wariat , nie wiem sam co mówię , sam siebie nie rozumiem . Poza tym zaraz zapominam co powiedziałem , mam silne ADHD i innych 8 diagnoz .

 Ty czuj się dobrze Tutaj , ,,zatańczysz z przytulańcem ?

Gaweł I Paweł .

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deynanne wybacz , 

wziąłem dzisiaj za dużo leków , mama 80 lat , przez swoja demencję nastawiła mi dwa kubki proszków , a ja  ,,,, i dlatego teraz swir (-:

 Sorry , wszystkiemu winna mama .

 PS .

 Ja jeden kubek mam od lekarza przepisany , a potem jeszcze lorepamid od rodzinnego 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×