Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomoc


Rademenez666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry przepraszam jak post sie powtórzy ale nie chce mi sie szukac a poza tym kazdy jest inny wiec posty moga sie delikatnie roznic. 

Od pewnego czasu borykam sie z pewnymi problemami. Nie mam na noc ochoty. Nie mam do niczego motywacji. Nic mnie w ostatnim czasie nie satysfakcjonuje. Nie jestem zadowolony ze swojej pracy , z zycia prywatnego itd. Bardzo szybko sie złoszcze ;/ Jak i  bardzo szybko mi ta zlosc przechodzi. Od zawsze  najpierw cos robilem pozniej myslalem o skutkach. Ale wyczytalem ze jednym z objawow rozchwiania emocjonalnego jest ; skłonność do nagłego działania bez myślenia o konsekwencjach. Wiec u mnie to tez wystepuje. Nie jestem cierpliwy chcialbym cos juz w tej chwili. Tak jak juz zauwazyliscie mam  objawy  poczesci depresji a po czesci rozchwiania emocjonalnego.  Oczywiscie wizyta u psychologa odpada dlatego pisze tu na forum. Chcialbym  zeby kto to sie na tym zna napisal mi jak  moge sobie z tym poradzic ;/ Czy da sie to jakos zwalczyc i co robic. Oczywiscie nie wszystkie objawy  u mnie wystepuje i moze byc tak ze mi sie tylko wydaje ale chcialbym z kims porozmawiac na ten temat . Wiec prosze o pomoc.  

Edytowane przez exodus!
przywrócono domyślny rozmar czcionki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego konsultacja z psychologiem odpada? Teraz mozna normalnie konsultować sie online. Ja bym Ci radził isc na terapi NFZ ewentualnie jesli masz siano to prywatnie. No i niestety stety psychiatra sie kłania, bo terapia to opcja długoterminowa raczej, a po co masz sie męczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na razie nie chce mieć jakichkolwiek styczności z psychologiem:) Chodziło mi bardziej o jakieś rady wskazówki ludzi z forum np ktorzy mieli cos podobnego , ewentualnie moze sa tu jacys psychologowie którzy udzieliliby kilku rad lub wskazówek co do mojej przypadłości 🙂 Za każda rade bede wdzięczny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×