Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ranienie


Julka97765

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,jestem w młodym wieku ale przychodzę z pytaniem ,często ranie ludzi nie wiem dlaczego i z czego to wynika ,dużo ludzi sugeruje mi że zachowuje się nie odpowiednio np; zaprzyjaźnie się z kimś i po czasie jak się pokłucimy zrywam przyjaźń nie wiem dlaczego zaczynam bardzo agresywnie reagować ,zaczynam wybuchać płaczem ta osoba mi mówi że jestem okropna że ranie bardzo ,nie chcę tak nikogo ranić nigdy tak nie robiłam , może dlatego że mój tata dużo pije mieliśmy problemy ale poszłam z tym do psychologa i wszystko wyjaśniliśmy jak wspomniałam mój tata pije ,mam młodsze rodzeństwo siostre 7 lat Bart 3 miesiące często mama nie daj rady wszystkiego ogarnąć ja często jej pomaga ale jak na wiek 13 lat robię bardzo dużo przy młodszym rodzeństwem ,tata praktycznie czasu nie ma a ja siły nie mam czasu pomagać siostra zaczyna uczyć się czytać a Bart bardzo marudny jest ,tata pomaga nieraz ale nie tak często jak ja ,może to wynikać z tego że nie daje siły jestem w 7 klasie za rok piszę egzamin i chce się skupić bardzo na  nauce ale nie daje rady,potrzebuję jakieś porady z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nerwowa przez ciężką sytuację w domu, nadmierne obowiązki i alkoholizm w rodzinie... Może porozmawiaj z mamą, spróbujcie zaangażować czasem do opieki kogoś z rodziny albo sąsiadów?

 

Jeśli chodziłaś już do psychologa, to możesz się zapisać na wizyty znowu, to by było takie wsparcie dla ciebie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×