Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy tylko ja mam taki problem


Rafal31

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mianowicie opadają ręce w końcu dotarło do mnie że mój największy stres jest w domu gdy zostaje z dziećmi nie ma możliwości zaśnięcia jak zostaje z młodszą córką. Po nocy wstaje zmęczony w dzień próbuję drzemke zrobić z afirmacja ale nie udaje sie glowa pracuje gdy mam zamknięte oczy  i mam opaske na oczach to mam taka fazę mimo że oczy zamknięte i opaska jest to wydaje mi się że wszystko widzę. Probelm ze spaniem jest nawet i na wieczór gdy rodzina się kręci i jeszcze nie leży w łóżku Lsen przychodzi jak ktoś sie kładzie obok mnie i już nikt sie nie kręci,. Leki bralem wenlafaksyne, trittico egzysta w olanzapina na spanie, aciprex , seronil czy jakoś tak. Lekarka powiedziała że to psychologoczny problem niż z przekaźnikami. Tydzień temu byłem u lekarza dostałem lek na wieczor. Macie też tak gdy próbujecie zasnąć to głowa zaczyna szaleć, ja słyszę w uchu bicie serca oraz czuje jak swoje serce bije. Brałem rok czasu leki i to w dużych dawkach i Lekarka powiedziała czy ja je napewni biore.. A teraz wpadło mi w głowę by mierzyć rano cukier no huj by to wziął. I lekarz ostatnio sie pytał czy nie doszły żadne choroby bo każdy wie że nerwica wykańcza a on uspokoił mnie że to tylko że będę taki bez życia... Jestem chronicznie zmęczony już chyba dla mnie nie ma pomocy z dnia na dzień coraz mam mniej sił do walki do życia... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, katrin123 napisał:

Cześć, przychodzi czas kiedy małe dzieci nie dają spać i sen jest rozregulowany, ale taka jest kolej rzeczy, trzeba chwytać chwilę i dosypiać kiedy jest możliwość taka również w dzień

Witam cię i pozdrawiam 🤗 

Tylko ja i w dzień nie mogę  drzemki zrobić głowa pulsuje i ma możliwości spania... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przyczyną nie jest np. przepracowanie? Gdy mózg za dużo pracuje, nie chce się wyłączyć i w nocy jest taki półsen, nie da się wyspać wtedy. Pewnie stresujesz się w domu, bo wiesz już wcześniej, że sie nie zrelaksujesz i tak jedno i drugie na zmianę :( 

Szkoda ze leki Ci nie pomogły :( U mnie trittico działa na sen, 1 tabletka to dla mnie dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dalja napisał:

A czy przyczyną nie jest np. przepracowanie? Gdy mózg za dużo pracuje, nie chce się wyłączyć i w nocy jest taki półsen, nie da się wyspać wtedy. Pewnie stresujesz się w domu, bo wiesz już wcześniej, że sie nie zrelaksujesz i tak jedno i drugie na zmianę :( 

Szkoda ze leki Ci nie pomogły :( U mnie trittico działa na sen, 1 tabletka to dla mnie dużo

Tak w domu mam największy stres w domu biorę dodatkową prace i pracuje... Bo ciągle brak kasy i ciągły pościg a jak z córką małą zostaje to nie ma spania... Nie wiem a może na mnie żadne leki nie działają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dalja napisał:

A czy przyczyną nie jest np. przepracowanie? Gdy mózg za dużo pracuje, nie chce się wyłączyć i w nocy jest taki półsen, nie da się wyspać wtedy. Pewnie stresujesz się w domu, bo wiesz już wcześniej, że sie nie zrelaksujesz i tak jedno i drugie na zmianę :( 

Szkoda ze leki Ci nie pomogły :( U mnie trittico działa na sen, 1 tabletka to dla mnie dużo

Sam już nie wiem co robić w donu brakuje mi sił by zająć sie dziećmi to straszne nie wiem już co i jak... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie masz za dużo czasu, albo i wcale :( ale lepiej śpi się po wysiłku fizycznym i z dotlenionym organizmem, może spróbuj poświęcać odrobinę czasu wieczorem na jakąś aktywność na zewnątrz. Przy okazji odpoczniesz wtedy psychicznie od domu i pracy 🙂 

 

Szkoda ze tyle leków Ci nie pomogło :( Może jeszcze trzeba poszukać? Chociaż zdrowiej by było bez leków 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dalja napisał:

Na pewno nie masz za dużo czasu, albo i wcale :( ale lepiej śpi się po wysiłku fizycznym i z dotlenionym organizmem, może spróbuj poświęcać odrobinę czasu wieczorem na jakąś aktywność na zewnątrz. Przy okazji odpoczniesz wtedy psychicznie od domu i pracy 🙂 

 

Szkoda ze tyle leków Ci nie pomogło :( Może jeszcze trzeba poszukać? Chociaż zdrowiej by było bez leków 

 

 

Dlatego była wizyta u lekarza bo ja jestem chronicznie zmęczony, sen nie daje mi takiej regeneracji. Wczoraj zostałem sam z córkami i niby chciało mi się spać położyłem sie a najmłodsza wstała i sie stresowałem że musze się nią zająć jak sie spać chce ale qstalem kilka oddechów i uspokoiłem się... Żona wróciła wzięła córkę i zasnelem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×