Skocz do zawartości
Nerwica.com

Erekcja u faceta


cimre

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z moim aktualnym partnerem od około 2 lat. Współżyć zaczęliśmy dosyć wcześnie, bo po około 2 miesiącach znajomości. Problem polega na tym, że od pewnego czasu zauważyłam u niego pewne problemy z erekcją. Na początku bagatelizowałam, bo myślę sobie, pewnie zmęczony itd. Ale trwa to już od około pół roku. W sensie erekcja nie jest pełna lub czasami wcale je nie ma. Co może być nie tak? Oczywiście na moje pytanie, odpowiada zdawkowo lub szybko ucina temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę kiepska sprawa... Myślę,że dla niego to również jest trudne bo faceci są trochę drażliwi na tym punkcie. Powodów może byc masa:
zla dieta
mała aktywność fizyczna
Może brakuje mu jakichś witamin? Zastanawialiście się nad suplementacja? Nie piszę tutaj o viagrze ani o niczym takim ale o jakiś ziołowym środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poranna erekcja występuje to stawiałabym na psychikę. Może ma jakiś problem, coś go gnębi, a to przekłada się na pozostałe sfery życia. To dość delikatny temat. Sugerowałabym podjąć ostrożną rozmowę, tak aby nie wmówił sobie, że jesteś z niego niezadowolona, ale żeby wiedział, że się o niego martwisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wiek jeszcze raczej nie jest przyczyną.

Prędzej dieta, siedzący tryb życia, złe nawyki (papierosy, itp.), niedobory witamin. Poszukaj w internecie artykułów na ten temat i zobacz, które z wymienianych przyczyn pojawiają się u twojego faceta. Jeśli jednak jest obsesjonatem zdrowego stylu życia, a ma problemy z erekcją - to może być symptom choroby. I to poważnych dolegliwości związanych z układem krążenia.

Ile ma lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam żadnych ubocznych skutków. Jest to ziołowy środek tak wiec jak niby mogą być uboczne skutki? Druga sprawa.ze mojemu męzowi te dwa środki zaproponował urolog. Na początku brał normalne leki ale te podwyższały u niego ciśnienie.Okazało się,że  taki ziołowy środek ma o wiele lepsze działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×