Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy ślubne


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem bardzo złożony. Mamy zaplanowany z narzeczonym ślub za 2 lata, problem z tym że od dzieciństwa miałam problem z stresem. Wiem ze ten dzień to będzie męka (będę miala kamienna twarz, już nie mówiąc o problemach z żoł arkiem) ale narzeczony bardzo chciałby wielki ślub, ja za to niekoniecznie.. Marzę o małym ślubie w gronie najbliższych. Jak pisałam poszłam na kompromis ale już teraz boje sie tego dnia a nie pomaga fakt ze nasze rodziny się nie znoszą a ja nie umiem dogadać się z rodziną mojego narzeczonego. I podświadomie wiem ze choć byśmy się starali nasze wesele będzie najgorsze :( wolałabym unikać porażki bo narzeczony oczekuje wielkiej imprezy a ja wiem ze jeśli połączy się dwie nasze rodziny które nie dość że się nie lubią, to jeszcze nie bawią się tak na weselach. Jak mam to rozwiązać nie wiem ale już spędza mi to sen z powiek.. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie lek na uspokojenie skoro stres jest wyczerpujący, przede wszystkim pogadaj o swoich obawach z narzeczonym, może cie trochę pokrzepi, sam otworzy oczy. Każdy chciałby mieć idealne wesele, a tak się nie da 

 

Poza tym uważam że już nie ma takich wesel jak były kiedyś, więc nie wiem po co wyobrażać sobie jakieś fajerwerki. Tym bardziej że para młoda to ma tylko stres na swoim weselu :D

Edytowane przez Dalja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×