Skocz do zawartości
Nerwica.com

Postulaty Strajku Kobiet


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2020 o 18:02, Michu95 napisał:

poza tym zaniechali jedno taka prawda że jadąc dalej przed 2015 gadał PiS głośno o tym żeby być za wolnością a co teraz się robi?

wystarczy spojrzeć że protestanci są sądzeni a według mnie żadnych przestępstw oni nie popełnili bo albo jest demokracja

albo nie ma jej sorry taka prawda nie powinni oni okłamywać obywateli że są demokratami chrześcijańskim czy socjalistami

chrześcijańskim tylko moim zdaniem im bliżej do czystych socjalistów niestety..

Dla mnie oni są nacjonalistami, ekstremistami prawicowymi i przy okazji fanatykami religijnymi. W ogóle mieszkamy w skansenie Europy- prawie w całej UE i poza nią w krajach tzw. cywilizacji zachodniej kobiety mogą przerywać ciążę do 12 tygodnia, a prawne regulacje dla par jednopłciowych i nawet heteroseksualnych konkubinatów nie są niczym dziwnym, ale w Polsce od 30 lat skutecznie na wszystko wpływa organizacja złożona z panów w wieku zaawansowanym lub nawet podeszłym w czarnych i fioletowych sukienkach, których główną cechą jest obłuda wynikająca z braku lub ukrywania życia seksualnego.

Edytowane przez Rudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heledore napisał:

A ja uważam, że to spore nadużycie względem osób z chorobą psychiczną. Pogłębiające stygmatyzację. I nie powinno być używane wobec przeciwników politycznych niezależnie od tego, co robią i jakie mają poglądy. :evil:

Zgadzam się z tobą, Pani psycholog była rozemocjonowana i nie powinna tak mówić. 

Ale powiedziała, też jest człowiekiem i też ma dość.

A co do zaburzeń, to oni zdrowo się nie zachowują :D I uważam że warto mieć dystans do życia a nawet do swoich zaburzeń! :P

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 12:37, Dalja napisał:

Moja psycholog powiedziała mi dziś, że powinno się zdiagnozować zaburzenia psychiczne ludziom z PIS,

A ja, gdybym był dyrektorem placówki, w której ta pani pracuje, to zwolniłbym ją dyscyplinarnie.

Albo pani psycholog jest umoczona w działania polityczne, albo zwyczajnie naoglądała się za dużo TVN-u, nawet jeśli tylko to drugie, to nie powinna mieć prawa pracować jako psycholog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×