Skocz do zawartości
Nerwica.com

Służby medyczne w czasie epidemii


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.10.2020 o 20:13, initium napisał:

 

 

Oj, nie tylko. Były przecież jeszcze takie ważne dla naszego rządu tematy jak aresztowanie osoby, która uszkodziła furgonetkę czy kłótnia o to, która partia ma mieć więcej ministerstw. To są naprawdę poważne sprawy, a nie jakiś COVID!

I po co ta ironia...

Przestań siać panikę covidozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lusesita Dolores napisał:

I po co ta ironia...

 

Potrzebna, bo trzeba piętnować głupotę ludzi u władzy.

 

13 minut temu, Lusesita Dolores napisał:

Przestań siać panikę covidozy

 

Sama przestań się przywalać do cudzych wypowiedzi. Jak Cię boli, że ktoś ma inne zdanie niż Ty, to nie czytaj. Nikt Cię nie zmusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Linnea napisał:

 Trzymaj się tematu...niepotrzebny komentarz. 

Ale wytłumacz mi dlaczego laska w każdym temacie sieje panikę i oczernia rząd? Przecież PO miało swoje 5 minut, rządzili 8 lat i co dobrego zrobili? Wielkie zero!!!! Co ona myśli że wirusa by nie było jakby inna partia rządziła bo nie wiem o co jej chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lusesita Dolores napisał:

Ale wytłumacz mi dlaczego laska w każdym temacie sieje panikę i oczernia rząd? Przecież PO miało swoje 5 minut, rządzili 8 lat i co dobrego zrobili? Wielkie zero!!!! Co ona myśli że wirusa by nie było jakby inna partia rządziła bo nie wiem o co jej chodzi

Każdy może mieć własne przekonania i poglądy. Można dyskutować merytorycznie na ten temat bez osobistych wycieczek...jezeli wypowiedzi Cię irytują jest opcja ignoruj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, initium napisał:

 

Potrzebna, bo trzeba piętnować głupotę ludzi u władzy.

 

 

Sama przestań się przywalać do cudzych wypowiedzi. Jak Cię boli, że ktoś ma inne zdanie niż Ty, to nie czytaj. Nikt Cię nie zmusza.

Dumna jesteś z siebie że tak oczerniasz rząd? Zdejmij tą maseczkę bo chyba mózg jest mało dotleniony i przestałaś go używać prawidłowo...

To jest forum i Twoje wypowiedzi podlegają komentarzom a jak ci się to nie podoba to nie pisz!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×