Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Prewencja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linnea

Mam ochotę zabić moich klientów gdy chcą coś wybrać u mnie w pracy i z automatu zsuwają maseczkę, ślinią palce i wybierają :hide: Gdy to widzę towar rozkładam tak aby ten który dotkną był jedyny...

Jednego gościa spieprzyłam za takie zachowanie ale wiem, że jego mogłam sobie pozwolić...

Ludzie są bezmyślni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Linnea napisał:

Ludzie są bezmyślni...

Mnie też szlag trafia. Jak widzę osoby bez maseczki albo właśnie ze zsuniętą, to dostaję białej gorączki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z takich mniej oczywistych rzeczy to noszę specjalnie krem do rąk w torebce, bo nie jestem w stanie otworzyć bez niego foliowego woreczka, kiedy chcę zapakować owoce czy warzywa w sklepie. W sumie robiłam to już przed pandemią, ale aktualnie trwoży mnie liczba "śliniących", wkładających palce pod maseczkę, żeby poradzić sobie z reklamówką. Uch.  

No i do kompletu chusteczki antybakteryjne albo żel, zawsze gdzieś pod ręką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ehempatia napisał:

trwoży mnie liczba "śliniących", wkładających palce pod maseczkę

🤢 ohyda! To z takich rzeczy miałam przyjemność widzieć panią, która... uwaga.... otworzyła masło i swoim paluchem spróbowała czy jej smakuje! Po czym je odłożyła. Więc w ramach prewencji, zwracajmy innym uwagę, jeśli robią coś niewłaściwego. 

Pani po wielkiej awanturze wzięła masło ze sobą, ochrona pilnowała jej do kasy czy aby na pewno go nie odłoży. 

Nośmy maseczki, nie spotykajmy się w innymi jeśli nie musimy, myjmy ręce, dezynfekujmy się :D Pamiętajmy o odkażaniu smartfonów, tam jest pełno zarazków. No i nie włączać TV. Można dostać obłędu słuchając tego w kółko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Illi napisał:

To z takich rzeczy miałam przyjemność widzieć panią, która... uwaga.... otworzyła masło i swoim paluchem spróbowała czy jej smakuje!

Chyba bym zabiła jakbym coś takiego zobaczyła. Chrzanić macanie wszystkich owoców czy warzyw, bo je można umyć/obrać, no ale takie produkty, których nie da rady poddać jakiekolwiek obróbce to już przesada. 

15 minut temu, Illi napisał:

No i nie włączać TV. Można dostać obłędu słuchając tego w kółko. 

O to, to! :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Linnea

W pracy nie używam już rękawiczek ochronnych tylko dezynfekuje często ręce na tyle często, że na wolnym łuszczy mi się naskórek i skóra jest przesuszona. Przy sobie też ma preparat do dezynfekcji jak wychodzę. Telefon i ręce po powrocie z pracy odkażam.

To takie podstawowe rzeczy ale wiem, że uchronić się zupełnie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi