Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak powiedział ktoś mądry - panika jest gorsza niż sam wirus. Zgadzacie się z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się w 100%. Trzeba robić swoje i dbać o siebie jak tylko można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale jeszcze gorsza od paniki jest sytuacja polityczna; to ona może zaszkodzić najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.10.2020 o 09:54, mark123 napisał:

Tak, ale jeszcze gorsza od paniki jest sytuacja polityczna; to ona może zaszkodzić najbardziej.

Z tym się w pełni zgadzam. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wydarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panika = brak kontroli. Zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Obie strony tracą 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panice winna jest polityka

Przypuszczam, że gdyby nie polityka rządów i mediów, to większość przechorowywałoby to, myśląc, że ma grypę/przeziębienie no i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja się zgadzam najbardziej przerąbane mają ludzie z nerwicą moja mama ją ma i tak ją wzięła Covid-ova nerwica że szok..

kolega przyjść nie może.. bo boi się.. a jej koleżanka już może.. coś serio.. nie halo z nią.. nie wiem.. ale to już chore jest.. jakieś..

bo chcesz z kimś pogadać.. nie możesz.. i siedzisz sam.. i gadasz sam do siebie.. mi to już serio.. odbija przez to..

tzn. boję się że jej się coś stanie.. zresztą nie tylko.. o wszystko się boję.. ale bez przesady.. nie aż tak jak ona..

ona co ją zaboli coś.. - Covid - co kaszlnie - bo pali jak i ja więc kaszel palacza.. pewnie w raz z jej dusznościami - no i? - Covid -

mimo że wie dobrze.. że jak się pali papierosy.. to i duszności są.. ja w ogóle dużo palę.. ona też.. więc sorry.. ale coś za coś..

chcesz oddychać? - nie pal! - prosta rada.. a nie narzekanie.. jęczenie itd.. no i lęki.. lęk za lękiem.. ciągle.. panika..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z moim tatą nie da się porozmawiać na jakikolwiek inny temat. W sumie to nawet rozmowa nie dochodzi do skutku - prowadzi monolog, w którym powiela obejrzane w TV treści. Autentycznie boję się wypowiadać własnego zdania w jego towarzystwie, bo kończy się to taką agresją słowną, że hej. Jakby kazali nosić maseczkę w łazience pod prysznicem to nosiłby ją. 

Z drugiej strony, przyszły teściu na początku pandemii zakazał mi przebywać w swoim domu, bo moja mama pracuje w biurze w SZPITALU. Zamknął się na cztery spusty i nikomu nie pozwolił się odwiedzać. Po 5 dniach mu się znudziło i zadzwonił z przemiłym pytaniem czy może załatwię mu maseczki od mamy, ze szpitala 🙂

Naciągane plusy tej sytuacji - można poznać nowe oblicza ludzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi